Дієти
Статичні вправи для схуднення
17.03.2015 2169 0 admin

Статичні вправи для схуднення

Фітнес

Статичні вправи
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/statichn-vpravi-dlya-shudnennya_501.jpeg-->Статичні вправи для схуднення
Для того щоб привести тіло в тонус, не достатньо тільки активних рухів, потрібен комплекс статичних вправ. Яка ж користь від них? Що таке статичні вправи і яким чином вони впливають на фігуру? Розглянемо всі ці питання детально нижче.

Що таке статичні вправи?


Статична вправа має на увазі під собою наявність напруги м'язів, але при цьому відсутність руху. Тіло і кінцівки людини знаходяться в нерухомому стані, але дуже в великій напрузі і відчувають велике навантаження на собі.

Користь і шкода статичних вправ


Такі вправи використовують не занадто, більше воліючи динамічні. Але подібна тренування цілком природна для м'язів спини, коли хребет постійно утримує рівне положення і постійно перебуває в тонусі. Користь від таких вправ дуже велика. Якщо використовувати їх навіть упівсили, то все навантаження моментально розподілиться на червоні м'язові волокна, а це, в свою чергу, призведе до змін тіла, наприклад, схудненню, оскільки активно буде спалюватися жир.

Ця вправа має великий плюс - так, купувати дорогі тренажери або інші пристосування зовсім не потрібно. Такий статичний вид роботи можна робити в домашніх умовах, і все необхідне вже є у вас під рукою.

Статичні вправи для схуднення

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/statichn-vpravi-dlya-shudnennya_743.gif-->Статичні вправи для схуднення


Використовуємо комплекс статичних вправ


Всі статичні вправи засновані на позах і рухах, які в звичайному житті ніким і ніколи не виконуються. В результаті такої тренування задіюються і розвиваються ті м'язи, які у людини зазвичай «вимкнені», не працюють. Це і дає можливість використовувати комплекс статичних вправ для гармонізації фігури і створення красивої форми тіла.

Також корисний комплекс статистичних вправ для схуднення. Адже найбільш проблемні зони розташовані на тілі саме в тих місцях, де м'язи малорухливі. М'язова тканина там атрофується, а її місце займає жировий прошарок, яка тільки зростає з плином часу. Динамічними тренуваннями прибрати весь цей жир можна, але ціною різкого збільшення мускулатури, яка далеко не для всіх бажано. На допомогу прийде комплекс статичних вправ, що не викликають збільшення м'язової маси. Прискорюється метаболізм, і жир йде. Однак мускулатура розвивається повільно і тільки до тієї міри, яка природна для організму.

 • Почніть вправи із звичайною розминки . Основну увагу приділіть диханню і всіляких розтяжок. Постарайтеся добре розігрітися, але при цьому не втомитися. Не включайте в розминку вправи з різкими маховими рухами.

 • Перша група статичних вправ - стійки . Краще виконувати перед дзеркалом. Ноги: на ширині плечей, звівши п'яти і розгорнувши шкарпетки, стійка на одній нозі. Руками тримаємося за стіну, ставимо руки на пояс, витягуємо руки вгору, заводимо за голову, перехрещуємо на грудях. Прийнявши одну з поз, злегка присідаємо (3 варіанти глибини присідань: легка, середня і глибока) - і завмираємо в цьому положенні на 20-60 секунд в залежності від підготовки.

 • Друга група вправ виконується на килимку, основне положення - лежачи або сидячи. Це - різноманітні містки і балансування . Бічний місток, балансування на сідницях, стійка на ліктях обличчям вниз з опорою на пальці ніг, ситап і т. п. Тут принцип: надати тілу певне положення і постаратися утримати його певний час. Всі вправи виконуються з секундоміром. Фіксується поза від 30 до 180 секунд в залежності від вашої підготовленості.


 • Як відбувається статична тренування?


  Перед тим як почати робити статику, потрібно зробити хорошу розминку для тіла. М'язи повинні бути ідеально розігріті. Тренери радять зробити невелику пробіжку або глибокі присідання. Після розминки всі ваші м'язи будуть вже готові до роботи.

  Якщо у вас є можливість, то в Інтернеті можна знайти багато варіантів відео, де показано статичний тип тренування.  Розберемо кілька прикладів, де задіяна не одна м'яз.

 • Упор лежачи. Починайте віджиматися від підлоги, але тільки наполовину. Зафиксируйтесь в такому положенні на 10 секунд.

 • Руки стисніть в кулаки, станьте навпроти столу і спробуйте ніби відсунути стіл, направляючи руки від себе. Затримайтеся на 10 секунд.

 • Станьте навпроти столу, покладіть на нього руки і спробуйте натиснути на стіл, ніби намагаючись увігнати його під землю. Виконуйте не більше 10 секунд. Розслабтеся і повторіть вправу.

 • Тренування виконується на турніку. Спробуйте підтягнутися і одночасно підібгати під себе коліна. Затримайтеся і потім розслабтеся. Ця вправа дуже добре тренує прес.


 • Це лише невеликий перелік вправ. Головне, ви повинні зрозуміти саму суть тренування і те, як вона впливає на ваш загальний фізичний тип вашого тіла. Але не намагайтеся робити вправи більше 10 разів, краще через деякий час знову їх повторити. Це буде більш ефективно, ніж все і відразу.

  Статичні вправи для схуднення


  Важливо пам'ятати і про те, що існують і протипоказання до статичного типу тренування. Якщо у вас слабка серцево-судинна система, то краще проконсультуватися з лікарем. Тому, що при статичних вправах довжина ваших м'язів різко змінюється, серцево-судинна система може сильно страждати від такого впливу на організм. Так само, варто відзначити, що статичні вправи можуть зашкодити, якщо виконувати їх неправильно, або ж занадто інтенсивно відбувається порушення в організмі, а так само ви можете заробити собі травму.

  Як бачите, навіть виконуючи такий пасивний спосіб тренування, можна отримати хороший результат у вигляді красивого і підтягнутого тіла.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/statichn-vpravi-dlya-shudnennya_435.gif-->Статичні вправи для схуднення

  Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення Як зробити плоским живіт і тонку талію: вправи для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zrobiti-ploskim-zhivt-tonku-talyu-vpravi-dlya-shudnennya_641.jpeg--> Плоский живіт та тонка талія - без
  Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках? Вправи для рук для схуднення, як жінці схуднути в руках?
  Вправи для рук для схуднення ми шукаємо рідше, ніж, наприклад, вправи
  Вправи для внутрішньої сторони стегна Вправи для внутрішньої сторони стегна
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-vnutrshnoyi-storoni-stegna_781.jpeg--> Правильний комплекс вправ для внутрішньої частини стегна
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Вправи для м'язів спини в домашніх умовах Вправи для м'язів спини в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-dlya-myazv-spini-v-domashnh-umovah_771.jpeg-->
  Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання Збільшення зростання. Вправи, що допомагають збільшити зростання
  Існують деякі фактори, які призводять до зменшення зростання. Найважливіші з них - це недоїдання і убоге споживання білка. Звичайно, важливу роль має
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]