» » Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK
  • автор: admin  
  • (17-03-2015, 15:39)   
  •   0   
  •  276 

Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK
Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK
В середині грудня 2014 року стартував продаж першого російського розумного браслета ONETRAK
Скільки разів у житті ви обіцяли собі почати худнути або займатися спортом з понеділка? І скільки з цих спроб увінчалося успіхом? Думаємо, небагато. Але у нас є хороші новини. Завдяки останнім розробкам у сфері нанотехнологій, навіть у давно зневірилися схуднути і почати вести здоровий спосіб життя з'явився реальний шанс.

Дозвольте познайомити вас з унікальним помічником і персональним тренером - розумним браслетом ONETRAK. Над його створенням працювали кращі російські інженери, програмісти і дизайнери. Цей гаджет вже використовує в тренувальному процесі російська збірна з бадмінтону .

Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK

Смарт-годинник не перший рік користуються величезною популярністю у зарубіжних прихильників здорового способу життя. У нашій країні мода на розумні гаджети з'явилася відносно недавно, а вітчизняних аналогів цих диво-помічників до недавнього часу взагалі не було.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zmn-vimagayut-nash-tla-pershiy-vtchiznyaniy-rozumniy-braslet-onetrak_643.gif-->Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK


Головні переваги ONETRAK


У чому ж «сила» ONETRAK? По-перше, розумний браслет - незамінний помічник при плануванні спортивних тренувань і коректування отриманих результатів. Він розпізнає час активності, фіксує кількість пройдених кроків, веде розрахунок споживаних і витрачених калорій, відстежує якість і тривалість сну.
По-друге, ONETRAK - високотехнологічний і зручний аксесуар. Він оснащений OLED дисплеєм 23 мм (0.9), економічним режимом споживання енергії, схемою захисту акумулятора від перезаряду, протиударним і водонепроникним корпусом і гіпоалергенним ремінцем. ONETRAK працює з планшетами та смартфонами на базі iOS і Android, передаючи всю отриману інформацію в спеціально розроблені програми.
По-третє, розумний браслет ONETRAK випускається в двох комплектаціях.

Перша базова модель LIFE призначена для широкого кола користувачів, які прагнуть вести активний здоровий спосіб життя.

Друга модель ONETRAK SPORT - професійний варіант, розрахований на спортсменів екстремалів і активних туристів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zmn-vimagayut-nash-tla-pershiy-vtchiznyaniy-rozumniy-braslet-onetrak_324.gif-->Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK
Крім того, ONETRAK володіє стильним дизайном і не має ніяких медичних протипоказань. Тому вистачить відкладати нове життя «до понеділка»! Почніть змінюватися вже сьогодні разом з ONETRAK !
Змін вимагають наші тіла: перший вітчизняний розумний браслет ONETRAK
загрузка...
Написати Вконтакте