Дієти
Відео вправ на кулі
17.03.2015 948 0 admin

Відео вправ на кулі

Фітнес

Вправи на кулі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-kul_331.jpeg-->Відео вправ на кулі
Вправи на кулі - це відмінний спосіб поліпшити загальний стан організму, розвивати координацію і витрачати надлишок калорій. Подібні вправи дозволять вам позбавитися від зайвих кілограмів і знайти струнке і підтягнуте тіло.

Особливості роботи м'язів при вправах на кулі


Займаючись на кулях для фітнесу, ви змушуєте свої м'язи працювати в єдиному злагодженому ритмі, непомітно задаючи їм максимальну навантаження. Це дозволить вам знайти ідеальну фігуру, розвинути гнучкість і грацію власного тіла.

При цьому для досягнення максимального ефекту вам потрібно дотримувати техніку безпеки тренувань. Щоденні короткі тренування дозволять вам досягти значно кращих результатів, ніж максимальні навантаження один раз в тиждень.

Відео вправ на кулі

Як вибрати м'яч для фітнесу


Щоб отримати максимальну користь від занять, необхідно правильно вибрати гумовий шар-фітбол. Не варто зупинятися на тих, які мають дуже тонку оболонку, оскільки вони можуть лопнути в ході тренування.

Розмір кулі залежить від зростання.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-kul_393.gif-->Відео вправ на кулі • Якщо ваш зріст до 170 см, виберіть куля, діаметр якого до 055 м;

 • При зростанні 170-180 см виберіть м'яч з діаметром 065 м;

 • Якщо ваш зріст від 180 см, максимально зручно вам буде тренуватися на великому м'ячі, діаметр якого від 085 м.


 • Щоб вибрати оптимальний м'яч, присядьте на нього. В ідеалі ваші ступні, стегно і повинні знаходитися під кутом 90 градусів.

  Основні вправи з м'ячем


  Детально подивитися техніку виконання різних аеробних вправ можете на відео:

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-na-kul_734.gif-->Відео вправ на кулі

 • Почніть з віджимань. Підкладіть гімнастичний м'яч під коліна, руками ж упріться в підлогу. Ноги і корпус повинні бути паралельними підлозі. На вдиху згинайте лікті, розгинайте - на видиху. Ця вправа допоможе зміцнити м'язи рук, грудей і преса.

 • Вправи на розтяжку. Встаньте на коліна, поклавши руки на фітбол. Потягніться за м'ячем, плавно витягаючи тіло. Намагайтеся підтримувати рівновагу.

 • Щоб зміцнити прес, нижні м'язи спини та хребет, ляжте на спину. Ноги, зігнуті в колінах, покладіть на кулю, дотримуючись при цьому прямий кут. Тримайте руки за головою і плавно піднімайте корпус вгору.

 • Поставте фітбол під живіт і підніміть ноги, щоб тіло прийняло горизонтальне положення. Спробуйте утримати рівновагу, дорахувавши до 5 і почніть заново.

 • Щоб зміцнити нижній прес і сідниці, зігніть коліна. Потримайте ступнями гімнастичний м'яч, заклавши їх за спиною. Підніміть поперек, підтягуючи коліна до корпусу.

 • Щоб зміцнити косі м'язи живота, ляжте на спину, затисніть ступнями м'яч і підніміть його вгору. Руки зафіксуйте за головою і потягніть кожен лікоть до коліна протилежної ноги.


 • Подивіться докладно, як можна схуднути завдяки комплексу вправ на кулі:

  Вправи з фітболом дозволять вам не тільки схуднути і сконструювати прекрасне тіло, але і зарядитися бадьорістю і прекрасним настроєм!
  Вправи Голтіс Вправи Голтіс
  Регулярно виникають нові спортивні напрями, які дозволяють не тільки схуднути, але і оздоровити весь організм. У цій статті ви зможете знайти
  Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я Як правильно качати прес, щоб прибрати живіт | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-kachati-pres-schob-pribrati-zhivt-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_311.jpeg--> Зона живота завжди є
  Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування Відео вправи для схуднення живота і боків: 10-хвилинне тренування
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vpravi-dlya-shudnennya-zhivota-bokv-10-hvilinne-trenuvannya_651.jpeg--> Виконуючи вправу, підйоми і
  Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення Вправи на фітболі: гімнастика для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-na-ftbol-gmnastika-dlya-shudnennya_501.jpeg-->
  Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео Жиросжигающие Комплекс вправ Аніти Луценко: відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhiroszhigayuschie-kompleks-vprav-anti-lucenko-vdeo_161.jpeg-->
  Відео вправ тибетських ченців Відео вправ тибетських ченців
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-vprav-tibetskih-chencv_171.jpeg--> Вправи тибетських ченців - це унікальна гімнастика, яка має також
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]