» » Вправи з докладною демонстрацією відео для стимуляції роботи кишечника
 • автор: admin  
 • (17-03-2015, 15:29)   
 •   0   
 •  928 

Вправи для кишечника
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-dokladnoyu-demonstracyeyu-vdeo-dlya-stimulyacyi-roboti-kishechnika_771.jpeg-->Вправи з докладною демонстрацією відео для стимуляції роботи кишечника
При напруженому ритмі життя, який характерний для сучасного суспільства, багато хто часто стикаються з проблемою запорів. Як від них позбутися, не вдаючись до медикаментозного лікування? Ми наведемо кілька простих рекомендацій щодо усунення таких проблем.

Можливі причини проблем з кишечником


Найбільш частими причинами, які викликають порушення в роботі кишечника, є:

 • неправильне харчування, що містить недостатня кількість клітковини, необхідної для нормальної роботи травної системи;

 • сидячий спосіб життя і недостатня кількість фізичних навантажень;

 • емоційне перенапруження, яке негативно впливає на роботу всіх органів, у тому числі - кишечника.


 • Скорегувавши свій раціон, а також спосіб життя в цілому, ви можете позбутися від багатьох проблем зі здоров'ям, у тому числі - і від запорів і відчуття дискомфорту у кишечнику.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-dokladnoyu-demonstracyeyu-vdeo-dlya-stimulyacyi-roboti-kishechnika_822.gif-->Вправи з докладною демонстрацією відео для стимуляції роботи кишечника


  Масаж кишечника


  Масаж кишечника є одним з найбільш надійних способів позбавлення від запорів. Він допоможе відновити правильну роботу «ледачого» кишечника.

  Особливістю масажу для кишечника є те, що він не викликає хворобливих відчуттів. Швидше навпаки, правильно виконаний, він навіть приємний.

  Вправи з докладною демонстрацією відео для стимуляції роботи кишечника


  Поліпшити перистальтику кишечника, наприклад, допоможе масування його за годинниковою стрілкою. Це вправа часто застосовують для того, щоб позбавити від неприємних відчуттів дітей. Однак не менш ефективно воно діє і на дорослого. Якщо подібним чином масажувати живіт щоранку протягом 5-10 хвилин, ви зможете назавжди забути про запорах і неприємних відчуттях в області кишечника. Перед тим, як робити масаж, слід випити склянку прохолодної води.

  Фітнес вправи, що поліпшують роботу кишечника


  Деякі вправи можна виконувати, тільки прокинувшись, не піднімаючись з ліжка. Наприклад, наступний комплекс:

 • Ляжте на спину, видихніть і підтягніть коліно якомога ближче до голови. Затримайте дихання. Видихаючи, поверніть ногу у вихідне положення. Повторіть вправу 15-20 разів.

 • З положення лежачи на спині, підтягніть ноги до голови і видихніть. Напружте м'язи живота. Вдихніть і поверніть ноги у вихідне положення.

 • Зігніть ногу в коліні. В цьому положенні на видиху дістаньте до протилежної сторони ліжка. При цьому плечі і спина повинні залишатися на місці. На вдиху поверніться у вихідне положення. Те ж саме повторіть з іншою ногою. Проробіть з кожною ногою не менше 15 разів.

 • Вправа з позиції стоячи. Поставте ноги на ширину плечей. Підніміть Руки вгору. Повільно присідайте на видиху. Намагайтеся не відривати п'яти від підлоги. Вставайте на вдиху. Повторіть присідання не менше 15 разів.


 • Прекрасне дію на посилення перистальтики кишечника мають також вправи з обручем, який стимулює хорошу роботу всієї травної системи.

  Існує цілий напрямок йоги, що займається вирішенням цієї проблеми.

  Комплекс вправ, спрямованих на поліпшення роботи кишечника дивіться на відео:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vpravi-z-dokladnoyu-demonstracyeyu-vdeo-dlya-stimulyacyi-roboti-kishechnika_654.gif-->Вправи з докладною демонстрацією відео для стимуляції роботи кишечника

  Ось відео ще однієї методики, що сприяє вирішенню проблеми «ледачого кишечника» і нормалізації його роботи:
  загрузка...
  Написати Вконтакте