Дієти
Дієта для діабетиків
12.03.2015 1085 0 admin

Дієта для діабетиків

Дієти

Дієта для діабетиків
Цукровий діабет розвивається, коли підшлункова залоза не виробляє у достатній кількості гормон інсулін, результат - порушення обміну речовин, зокрема вуглеводного.

Серед причин діабету - вживання продуктів, містять легкозасвоювані вуглеводи (в першу чергу - рафінований цукор) у великій кількості, надмірна вага.
Дієта для діабетика, що призначається лікарем, враховує рівень цукру в крові, вагу пацієнта, особливості захворювання, в тому числі супутні захворювання, переносимість організмом продуктів.
Дієта при діабеті залежить також від віку хворого і типу діабету (тип I - інсулінозалежний або тип II - інсулінонезалежний). Перший тип найчастіше вражає дітей і молодих людей, харчування в цьому випадку повинно бути достатньо калорійним, другий тип - найчастіше доля людей зрілого та похилого віку, як правило, із зайвою вагою.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-dabetikv_131.gif-->Дієта для діабетиків


Наведена нижче дієта для діабетиків 2 типу рекомендується лікарями нетрадиційної медицини, і якщо ви зважитеся її спробувати, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем .
Дієта з високим вмістом вуглеводів і рослинної клітковини є альтернативою дієті, зазвичай рекомендованої лікарями, і радить хворим на діабет, дотримуватися таких рекомендацій у плануванні щоденного харчування:

 • 70-75% складних вуглеводів,

 • 15-20% білків,

 • 5-10% жирів.


 • Необхідно вибирати вуглеводні продукти з високим вмістом волокон (овочі, фрукти, ягоди, гречка, коричневий рис, вівсяні зерна).
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-dlya-dabetikv_722.gif-->Дієта для діабетиків
  Ця дієта посилює здатність інсуліну використовувати глюкозу в крові в якості енергетичного ресурсу, знижуючи рівень холестерину в крові, перешкоджаючи розвитку гіперглікемії та гіпоглікемії, а також допомагаючи втрачає вагу хворим діабетом типу II.
  Окра (плоди бамії) або горох можуть допомогти стабілізувати рівень цукру в крові і збагатити дієту клітковиною з високим вмістом складних вуглеводів.
  Деякі результати досліджень показують, що кориця може знижувати потребу в інсуліні при захворюванні діабетом типу II. Додаючи як приправу в їжу 1/4 чайної ложки кориці при кожному прийомі їжі, ви можете допомогти відрегулювати рівень цукру в крові.
  Дієтологи наполягають на важливості достатнього вмісту в їжі вітамінів і мінералів, включаючи наступні: вітамін B6 B12 C, магній, цинк, калій і мідь. Порадьтеся з лікарем з приводу прийому комплексу вітамінів і мінералів.
  Ще один рецепт:

  На початковій стадії цукрового діабету II типу регулювати рівень цукру в крові допоможе такий напій:
  сік двох грейпфрутів змішати зі склянкою води і пити протягом дня.
  Сік грейпфрута корисний також при ожирінні, гіпертонії, сприяє відновленню сил. Пити такий грейпфрутовий напій рекомендується не частіше ніж раз на два дні. Протипоказання - висока кислотність шлункового соку, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.
  При цукровому діабеті II типу може допомогти середземноморська дієта
  Італійські вчені з'ясували, що дотримання середземноморської дієти корисно для хворих на діабет другого типу, крім того таке харчування дозволить діабетикам зменшити надлишкову вагу і поліпшить стан серцево-судинної системи.
  Докладніше: дієта при цукровому діабеті
  Дієта діабетика на кожен день Дієта діабетика на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-dabetika-na-kozhen-den_971.png-->При цукровому діабеті дуже важливо дотримуватися дієти, яка дозволить
  Низьковуглеводна дієта при цукровому діабеті 2 типу Низьковуглеводна дієта при цукровому діабеті 2 типу
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/nizkouglevodnaya-dyeta-pri-cukrovomu-dabet-2-tipu_321.jpeg-->Цукровий діабет не виліковується. І щоб
  Як правильно харчуватися при цукровому діабеті? Як правильно харчуватися при цукровому діабеті?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/yak-pravilno-harchuvatisya-pri-cukrovomu-dabet_981.jpeg-->Дієта при цукровому діабеті є головним засобом
  Що таке цукровий діабет? Що таке цукровий діабет?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-cukroviy-dabet_361.gif--> Якщо ви вважаєте, що у вас є схильність до цукрового діабету, перше, що
  Дієта при діабеті - найбільш ефективні ліки? Дієта при діабеті - найбільш ефективні ліки?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-pri-dabet-nayblsh-efektivn-lki_361.gif--> Як вести правильний спосіб життя хворим на цукровий діабет?
  Дієта при цукровому діабеті 2 типу - правила, рекомендації щодо дієтичного ... Дієта при цукровому діабеті 2 типу - правила, рекомендації щодо дієтичного ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-pri-cukrovomu-dabet-2-tipu-pravila-rekomendacyi-schodo-dyetichnogo-harchuvannya_171.jpeg--> Діабет, на
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]