Дієти
Користь розвантажувальних днів для здоров'я та схуднення
12.03.2015 494 0 admin

Користь розвантажувальних днів для здоров'я та схуднення

Дієти

Користь розвантажувальних днів
Не кожен здатний витримувати тривалий час строгу дієту, адже їжа - одне з тих задоволень, від яких важко відмовитися.
Для того щоб при цьому підтримувати свою вагу в нормі, а може бути і схуднути, дієтологи рекомендують розвантажувальні дні.

Варіанти розвантажувальних днів .
Зазвичай розвантажувальні дні рекомендується проводити раз на тиждень. Але після святкових застіль корисно «поразгружаться» і 2 дні в тиждень.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-rozvantazhuvalnih-dnv-dlya-zdorovya-ta-shudnennya_971.gif-->Користь розвантажувальних днів для здоров'я та схуднення


Корисні розвантажувальні дні для схуднення?
Якщо бути достатньо наполегливим і влаштовувати розвантажувальні дні протягом декількох місяців раз в тиждень, і не передати в інші дні, можна і пристойно схуднути, не мучачи себе жорсткими дієтами. Схуднути в тому числі і за рахунок плавного переходу до більш здорового харчування, відмови від перекусів, що складаються з "порожніх калорій".
Переваги розвантажувальних днів у тому, що вони сприяють утриманню досягнутого ваги, а саме це часто буває найбільш складним.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korist-rozvantazhuvalnih-dnv-dlya-zdorovya-ta-shudnennya_242.gif-->Користь розвантажувальних днів для здоров'я та схуднення
Причому розвантажувальні дні не обов'язково повинні бути голодними.
Для того щоб розвантаження не стали стресом для організму і не принесли шкоду, краще всього проводити їх не безсистемно, а в певний день щотижня.
При цьому корисно чергувати розвантажувальні дні за складом продуктів. На цьому тижні, наприклад, яблучний на наступній - м'ясний або сирний.
За розвантажувальний день може піти 05-15 кг ваги, природно, велика частина - вода, але 03-05 кг за один розвантажувальний день схуднути реально .
Крім цього користь розвантажувальних днів ще і в тому, що в цей час відпочиває шлунково-кишковий тракт, очищається кишечник, крім того, це профілактика захворювань печінки, утворення каменів у жовчному міхурі, нормалізація обміну речовин. А очищення організму призведе до зменшення проявів алергічних захворювань , поліпшенню стану шкіри .
Особливий випадок - розвантаження після святкового переїдання . Кількість, що ми з'їли і випили свята небезпечно навіть не стільки тим, що відкладеться в жир, скільки тим, що розтягнувся шлунок потребує і в наступні дні більше і більше їжі.
І тут порятунком можуть стати 1-2 розвантажувальні дні, під час яких ми обмежимо кількість споживаної їжі і калорійність, що і дозволить організму прийти в норму.

Загальні рекомендації з проведення розвантажувальних днів • Звичайно калорійність розвантажувального дня - 700-1000 ккал в добу.

 • Як правило, загальна кількість продуктів на день треба розділити на 5-6 прийомів їжі.

 • Для посилення ефекту від розвантажувального дня напередодні краще повечеряти легко.

 • Протягом дня обов'язково випивати 2-25 літра питний або мінеральної води, можна пити також неміцний чай, вітамінні трав'яні чаї.

 • Бажано збільшити тривалість нічного сну під час розвантажувальних днів.

 • Рекомендація для будь-якого розвантажувального дня: якщо голод неможливо терпіти випийте склянку нежирного кефіру.


 • Варіантів розвантажувальних днів багато , так що кожен зможе вибрати собі до душі.

  За складом продуктів розвантажувальні дні можна поділити на:

 • вуглеводні - овочеві , фруктові , ягідні ,

 • жирові - сметанні, вершкові,

 • білкові - рибні, м'ясні, сирні, кефірні ,

 • об'єднані.


 • Для початківців гарні м'ясної, сирний або сметанний розвантажувальний день, вони легше переносяться, але досить ефективні.
  Жирові розвантажувальні дні
  500 г 20% сметани або вершків розділіть на 5 рівних порцій і вживайте через однакові проміжки часу,

  2 рази на день пийте по 1 склянці настою шипшини.
  Таке харчування активізує ферменти, що розщеплюють жири.
  Корисні і білкові розвантажувальні дні також підвищують активність ферментів, що руйнують жири, а, крім того, покращують обмін речовин .

 • Сирний - розвантаження на сирі (по 150 г 4 рази на день за 15 г сметани).

 • Кефірний - п'ємо тільки кефір (по 250 мл 6 разів на день).

 • М'ясний - 360 г відвареного нежирного м'яса і 50-80 г овочів розділити на 4 частини і приймати протягом дня.


 • Додатково у білкові дні 2-3 рази за день можна випити по 1 склянці кави з молоком (50 г) без цукру, рекомендується пити також настій шипшини.

  Попередження: м'ясні дні протипоказані хворим на гіпертонію і нирковими захворюваннями.
  Якщо ви впевнені в собі, спробуйте зробити два розвантажувальних дні поспіль . У такому разі дієтологи рекомендують 1-й день зробити м'ясним, а 2-й - овочевим. В результаті за 2 дні можна схуднути на 2-25 кг.
  Яблучний розвантажувальний день Яблучний розвантажувальний день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yabluchniy-rozvantazhuvalniy-den_791.jpeg-->Розвантажувальні дні допомагають не тільки в боротьбі із зайвою
  Розвантажувальний день на кефірі і яблуках Розвантажувальний день на кефірі і яблуках
  Ця стаття розповість про ефективність розвантажувальних днів на кефірі з яблуками, і про самих популярних варіантах меню для проведення таких
  Розвантажувальний день для вагітної, щоб знизити вагу Розвантажувальний день для вагітної, щоб знизити вагу
  Для жінок, що виношують дитину, дуже важливо стежити за своїм здоров'ям. Ця стаття розповість про розвантажувальні дні для вагітних, які допоможуть
  Питний розвантажувальний день Питний розвантажувальний день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/pitnoyi-rozvantazhuvalniy-den_511.jpeg-->Одними з найбільш складних, але ефективних розвантажувальних днів
  Розвантажувальні дні для схуднення - кращі варіанти, відгуки Розвантажувальні дні для схуднення - кращі варіанти, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rozvantazhuvaln-dn-dlya-shudnennya-krasch-varanti-vdguki_341.gif--> Загальні рекомендації та інформацію про
  Варіанти розвантажувальних днів | Для схуднення та здоров'я Варіанти розвантажувальних днів | Для схуднення та здоров'я
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/varanti-rozvantazhuvalnih-dnv-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_531.jpeg--> Кожен з нас міг хоча б один раз чути
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]