Дієти
Кремлівська дієта - Статті про дієти
12.03.2015 527 0 admin

Кремлівська дієта - Статті про дієти

Дієти

Низьковуглеводна кремлівська дієта
Зайва вага в даний час є однією з найбільш актуальних проблем. Зайві кілограми не тільки негативно відбиваються на зовнішньому вигляді людини, але і надають негативний вплив на здоров'я. Сучасній медицині відомо величезна кількість захворювань, що виникають внаслідок надмірної ваги.
Найпопулярнішим способом боротьби із зайвими кілограмами є дієти, яких на даний момент існує величезна безліч. Але дієта дієті - ворожнечу. Одна дієта може допомогти людині, перетворивши його зовні і сприятливо позначилася на здоров'я, інші дієти, навпаки, можуть стати причиною багатьох захворювань і привести до досить сумних наслідків.
Одним з найпоширеніших способів схуднення на даний момент є кремлівська дієта , до якої проявляє інтерес кожна людина, що страждає надмірною вагою. Походження назви дієти досить неоднозначно. Існує думка, що кремлівська дієта отримала свою назву через те, що їй віддають пріоритет люди вищих ешелонів влади.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-statt-pro-dyeti_961.gif-->Кремлівська дієта - Статті про дієти


Мабуть, це єдина дієта, якої приділяє величезну увагу будь-який засіб масової інформації. Про дану дієту можна дізнатися з преси, телебачення, радіо. Інтернет-простір також рясніє сайтами, присвяченими саме цього способу схуднення.
Другою назвою цього способу боротьби із зайвими кілограмами є низьковуглеводна дієта, що і відображає її суть. Перевага такої дієти полягає в тому, що не потрібно повністю відмовлятися від їжі і різних смаколиків, головне, при цьому знати міру їх споживання.
Висока ефективність, яку гарантує кремлівська дієта, зумовлена зниженням вживання вуглеводів, які, як відомо, є однією з головних причин зайвої ваги. Розроблена навіть спеціальна система, яка дозволяє визначити добову норму вуглеводів. Дана система полягає в тому, що за продукти, які багаті вуглеводами, нараховуються бали «шкідливості». До таких продуктів відносяться м'ясо, хліб, хлібобулочні вироби, солодощі, деякі крупи і т. д. Добова норма балів не повинна перевищувати сорока.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-statt-pro-dyeti_202.gif-->Кремлівська дієта - Статті про дієти
Кожна людина, щоб кремлівська дієта була дійсно ефективною, повинен щодня ретельно підраховувати кількість балів. Зниження ваги за допомогою даної дієти обумовлено тим, що обмежений у вуглеводах організм неодмінно буде шукати інші енергетичні ресурси, такими і стають власні жири.
Але щоб закріпити досягнутий результат, після дієти не можна переходити на звичний раціон харчування. Зайві кілограми не повернуться лише в тому випадку, якщо низьковуглеводна дієта буде дотримуватися й далі, але вже кількість балів кожен день можна підвищити до шістдесяти.
Незважаючи на те, що кремлівська дієта в більшості випадків настільки ефективна, перед її дотриманням рекомендується все-таки проконсультуватися з лікарем, тому що вона, як і всі інші способи схуднення, має ряд протипоказань.
Докладно:

 • Кремлівська дієта для схуднення

 • кремлівська дієта, таблиця балів

 • Білкова дієта з меню від фітнес тренера
 • Кремлівська дієта – меню на 10 днів Кремлівська дієта – меню на 10 днів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/kremlvska-dyeta-menyu-na-10-dnv_491.jpeg-->Є багато різних методик схуднення, які засновані на різних
  Кремлівська дієта – меню на кожен день Кремлівська дієта – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/kremlvska-dyeta-menyu-na-kozhen-den_331.jpeg-->Вибрати відповідну й ефективну дієту – завдання не з простих.
  Кремлівська дієта для схуднення, відгуки Кремлівська дієта для схуднення, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-dlya-shudnennya-vdguki_881.jpeg--> Кремлівська дієта для схуднення на сьогоднішній день,
  Кремлівська дієта. Історія появи, меню і рецепти Кремлівська дієта. Історія появи, меню і рецепти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-storya-poyavi-menyu-recepti_431.jpeg--> Всупереч поширеній думці, кремлівська дієта
  Кремлівська дієта. Відгуки та результати Кремлівська дієта. Відгуки та результати
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-vdguki-ta-rezultati_801.jpeg--> Все більше і більше дівчат пробують на собі кремлівську
  Кремлівська дієта. Рецепти на кожен день Кремлівська дієта. Рецепти на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-recepti-na-kozhen-den_771.jpeg--> Кремлівська дієта відома вже не один десяток років.
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]