Дієти
Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгуки
12.03.2015 1073 0 admin

Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгуки

Дієти

Чітінг - худнемо із задоволенням!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chtng-abo-zavantazhuvalniy-den-pravila-zavantazhennya-pri-shudnenn-vdguki_121.jpeg-->Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгуки
Скільки ж дієт придумано людиною для того, щоб знайти красиве тіло і підняти самооцінку! Але не всі спроби схуднення закінчуються однаково успішно - справа кидають на півдорозі, зриваючись на заборонені солодощі. Сьогодні світ заговорив про нову перебігу в світі дієт - так званому читинге.
Чітінг обіцяє не тільки допомогти в процесі схуднення, але і поліпшити вже досягнуті результати. Що ж таке чітінг і для чого він потрібен на дієті?
Чітінг (від англ. "cheating"-обман, шахрайство) - повна протилежність розвантажувальним дням , під час яких дозволяється з'їсти мінімальна кількість якого-небудь продукту.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chtng-abo-zavantazhuvalniy-den-pravila-zavantazhennya-pri-shudnenn-vdguki_632.gif-->Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгукиЧітінг дозволяє відступитися від суворої дієти і побалувати себе чим-небудь заборонно-смачним. Це новомодне протягом вже підтримує велику кількість любителів дієт, які бачать в ньому порятунок від нудьги моно - або занадто жорстких дієт.
Прагнучи знайти бажані ідеальні форми, багато жінки (та й чоловіки) виснажують себе майже голодовками, худнуть, зляться, знаходять майже потрібну вагу і зриваються. Скинуті кілограми повертаються, а разом з ними згасають надії на володіння розкішним тілом. У чому помилка худнуть і чим їм може допомогти запланований зажор?
Для початку розглянемо процес схуднення: будь-яка дієта, старанно обрана з нескінченного списку всіляких продуктових комбінацій, заснована на одному простому правилі: менше їж - швидше худнеш:

 • хтось вибирає монодієти і задовольняється одним-двома продуктами на тривалий термін;

 • хтось віддає перевагу зводити кількість з'їденого за день до небезпечного мінімуму.


 • Організм худне при цьому відчуває справжній шок і починає виробляти енергію, яка потрібна навіть для простої ходьби, з запасу жирових складок. Складки тануть, ваги показують значну втрату кілограмів, але незабаром худне зауважує, що процес сповільнився або зовсім зупинився.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chtng-abo-zavantazhuvalniy-den-pravila-zavantazhennya-pri-shudnenn-vdguki_873.gif-->Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгуки
  У чому ж справа? Невже цього мало? Що ж, кількість споживаної їжі нещадно скорочується, урізується і всіляко контролюється. До цього ще додаються важкі фізичні навантаження. Але вага стоїть на мертвій точці. Зате з'явилася дратівливість, втома, неймовірне бажання сісти, лягти, притулитися до чого-небудь, лише б не робити зайвих рухів.
  Тут худне зіткнувся з головною помилкою шанувальників швидких і голодних дієт - організм, вже майже звик харчуватися раз на добу, а то дня на два, починає запасати речовини, настільки зрідка надходять до нього. Звідки ж узятися енергії та гарного настрою?
  Нагадаємо, що калорией називається одиниця енергії, що міститься в тому чи іншому продукті. А мізерна кількість з'їдених калорій і призвело до занепаду сил і поганого самопочуття, озлобленості і сірого кольору обличчя. Фізичні навантаження просто нещасний виснажили організм, який готовий робити що завгодно для порятунку.
  Але чи знає це худне? З подвійною енергією він налягає на вправи і посилює правила дієти. Обмін речовин зовсім сповільнюється, організм вже буквально "махнув рукою", а до бажаного результату все так само далеко. І тут худне розуміє, що він втомився. Втомився рахувати калорії, втомився займатися спортом, а як давно манить запах цих прекрасних ватрушок з сусідньої булочної!
  І тут відбувається те, чим зазвичай і закінчується вся наполеглива боротьба за красу - хто худне зривається на заборонених вкуснятинах. Зрив з дієти починається з малого, а закінчується грандіозним спустошенням холодильника і, якщо зайшло зовсім далеко, прилеглих магазинів.
  Організм знову шокований; не знаючи, що робити з такою величезною кількістю "щастя" у вигляді величезної кількості всіляких вуглеводів-жирів-білків, він починає запасати їх на випадок нової голодної атаки. А ось і результат - зайві кілограми повернулися, і не одні-з ними ще парочка-трієчка нових. Суворі заборони і жорсткий контроль над калоріями призвели до виснаження організму і психіки.
  Завантажувальний день допоможе не довести дієту до такого сумного кінця.

  Чітінг - заплановані похибки у дні дієти, "запрограмовані зриви", "або запланований зажор" - ось головне порятунок любителів дієт. Навіть на самій строгій дієті можна влаштувати собі день чітінгу (або завантажувальний день), побалувати себе улюбленими продуктами.
  Але читтинг теж має правила, які допоможуть Вам не тільки розслабитися під час дієти, скинути вагу, але і не зірватися до марного закидання в себе всіх продуктів.


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chtng-abo-zavantazhuvalniy-den-pravila-zavantazhennya-pri-shudnenn-vdguki_4.gif-->Чітінг або завантажувальний день: правила завантаження при схудненні, відгуки  Правила для завантажувального дня на дієті


  1. Раціон для «завантаження»: їсти можна все! Чітінг не забороняє висококалорійні ласощі, але краще віддати перевагу продуктам, які допомагають довго не відчувати голоду ( каші , горіхи , овочі).
  2. Скільки є? Звичайно, не варто їсти торти і тістечка в незвичних кількостях. Почуття міри - понад усе! Чим менше триває запланований "зажор" - тим більше дозволяється з'їсти. Якщо ж він розтягується на кілька днів, необхідно стежити за кількістю з'їдених смакоти.
  3. Чітінг по часу? Зазвичай це 1-2 дні, але якщо Ви хочете, можете влаштовувати "завантаження" і по 4-5 днів, але не забувайте стежити за меню!
  4. Під час чітінгу пийте якомога більше води (приблизно 2 літра в день).
  Ось такі нескладні правила, які повинні допомогти насолоджуватися дієтою і іноді дозволяти собі невеликі «свята живота». Чітінг спрямований на розгойдування сповільненого обміну речовин організм повинен зрозуміти, що йому не вимагає запасати про запас будь-яку їжу.
  Проте заплановані зажори - це не тільки допомога організму, але і допомогу самому худеющему. Будь-який зрив на солодощі вражає величезне почуття провини, і здається, що всі старання марні, раз тепер зупинитися неможливо. Завантажувальні дні дарують Вам можливість зривати грамотно і з користю для здоров'я. Не варто картати себе за зайву булочку під час дієти - просто сьогодні "запланований зрив"! Любіть себе і знайте - завтра все буде краще, ніж сьогодні!
  Японська дієта: відгуки лікарів і тих, що худнуть, результати схуднення Японська дієта: відгуки лікарів і тих, що худнуть, результати схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponska-dyeta-vdguki-lkarv-tih-scho-hudnut-rezultati-shudnennya_471.jpeg--> Відомі 3 варіанти безсольової
  Гречана дієта - ВІДГУКИ, результати, поради Для схуднення Гречана дієта - ВІДГУКИ, результати, поради Для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grechana-dyeta-vdguki-rezultati-poradi-dlya-shudnennya_1.gif--> У цій статті зібрані деякі відгуки про те,
  Дієта при молочниці: харчування для лікування і профілактики кандидозу Дієта при молочниці: харчування для лікування і профілактики кандидозу
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-pri-molochnic-harchuvannya-dlya-lkuvannya-proflaktiki-kandidozu_721.jpeg--> Захворювання кандидоз,
  Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_361.jpeg--> Ця система харчування була
  Як швидко схуднути до весни в домашніх умовах Як швидко схуднути до весни в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-shudnuti-do-vesni-v-domashnh-umovah_931.jpeg--> Навесні всіх жінок (і навіть деяких чоловіків)
  Меню для чітінгу: для чого потрібен чітінг. Які продукти дозволено вживати ... Меню для чітінгу: для чого потрібен чітінг. Які продукти дозволено вживати ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/menyu-dlya-chtngu-dlya-chogo-potrben-chtng-yak-produkti-dozvoleno-vzhivati-pd-chas-chtngu_181.jpeg--> Що ж
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]