Дієти
Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
12.03.2015 6699 0 admin

Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ

Дієти

Дієта 6 пелюсток

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_361.jpeg-->Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
Ця система харчування була розроблена шведським дієтологом Ганною Юханссон і заснована на принципі чергування однокомпонентних (моно) дієт. За відгуками тих, що худнуть, дієта 6 пелюсток дозволяє щодня худнути на 05-08 кг.

Дієта «шість пелюсток», суть методики


6 днів - 6 монодієти - 6 квіткових пелюсток

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_752.gif-->Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ


За шість днів дієти худне дотримується 6 монодієт, наступних строго визначеному порядку:
1 пелюстка - рибна монодієта

2 пелюстка - овочева монодієта

3 пелюстка - куряча монодієта

4 пелюстка - злакова монодієта

5 пелюсток - сирна монодієта

6 пелюстка - фруктова монодієта

 • Така схема живлення - це дотримання принципів роздільного харчування , так як із-за вживання в їжу однокомпонентних за змістом продуктів білки не змішуються з вуглеводами, завдяки чому відбувається розщеплення жирів.

 • Багато в чому сприяє схудненню саме одноманітність харчування, так як організм в очікуванні нових продуктів перетравлює одержувану їжу як би вхолосту, а в пошуках додаткової енергії змушений користуватися власними запасами.

 • У той же час організм не встигає звикнути до харчування і перейти в режим енергозбереження, властивий багатоденним монодієти. Завдяки схемі білково-вуглеводного чергування вага на дієті 6 пелюсток йде кожен день.


 • Як показують дослідження, проведені Європейським Центром Зниження Ваги, монодієта, що триває не більше 25-ти годин, найбільш активно допомагає спалити зайві кілограми.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_873.gif-->Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
  Почуття голоду під час даної дієти не випробовується і переносити її набагато легше, ніж багато із запропонованих обмежень у харчуванні.

  Психологічна основа дієти


  Своєю назвою 6 пелюсткова дієта зобов'язана ідеї, запропонованої автором.
  Анна Юханссон стверджує, що:

  навіть найефективніша програма для схуднення виявиться бездейственной, якщо буде приносити жінці дискомфорт і депресію.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_424.jpeg-->Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ
  Для бажаючих схуднути вона пропонує намалювати квітку з шістьма пелюстками, який потрібно повісити на видному місці.

  У міру проходження кожного дня залишається лише написати на пелюстці втрачені грами і з насолодою відірвати його. Це повинно додатково стимулювати до схуднення і перетворити зазвичай нудний і важкий процес у гру.
  На замітку: ті, хто вже схуд на дієті «6 пелюсток», рекомендують повісити «дієтичний» квітка на дверцята холодильника.

  Меню дієти 6 пелюсток


  Дієта 6 пелюсток заснована на чергуванні білкових і вуглеводних днів. При цьому необхідно строго слідувати запропонованій схемі чергування пелюсток, інакше результату не буде. Меню дієти для кожного дня-пелюстки потрібно складати керуючись наступними принципами:
  • У перший день в їжу вживається тільки риба при цьому спосіб її приготування може бути будь-яким, якщо його можна назвати дієтичним. Тому рибу не смажать, а готують в пароварці, духовці або тушкують, дозволено використання гриля. Сіль допускається, але без надмірностей, щоб не затримувалася зайва рідина. Можна вживати рибний бульйон, додати приправи і зелень.
  • Другий день дієти 6 пелюсток - вуглеводний. У їжу йдуть будь-які овочі варені, сирі, тушковані. Використовуйте будь-які, навіть крохмалевмісний картоплю, але без фанатизму. Найкраще поєднувати його з більш легкими за складом овочами, наприклад, у вінегреті. Дозволяється пити свіжі овочеві соки, додати сіль, зелень і приправи.
  • З вуглеводним днем чергується білковий . На третій день шведської дієти 6 пелюсток харчуватися слід курячою грудкою без шкіри, яку можна запікати в духовці, варити, тушкувати. Білок засвоюється легко і не відкладається в жири. Їжте курячий бульйон, додати зелень, приправи і сіль.
  • Четвертий день дієти - злаковий. Допускаються будь-які каші , приготовані на воді, можна додати зелень і мінімум солі. Також дозволено їсти насіння, пророщені зерна, зернові хлібці, висівки. Складні вуглеводи вимагають додаткової енергії на їх перетравлення і йдуть на поповнення глікогену, витраченого організмом на білковому дні. Пийте воду і несолодкий квас.
  • П'ятий день дієти 6 пелюсток Анни Юхансон передбачає вживання сиру, восполняющего мінеральні запаси. При дотриманні 5 % порогу жирності калорійність сиру досить низька і організм змушений розщеплювати власні жири для того, щоб нормально функціонувати. Можна пити молоко.
  • І шостий - фруктовий день , джерело вітамінів і мінералів, можна вживати будь-які фрукти в сирому або запеченому вигляді. Пийте фруктові соки, краще розбавляти їх водою. Дозволяється додавати корицю і ванілін. Дієта 6 пелюсток на 6 день не закінчується.
  Багато жінки задають питання, що можна пити при дієті 6 пелюсток? Протягом дієти 6 пелюсток потрібно пити воду можна пити зелений або чорний чай, 1-2 чашки кави в день. Всі напої пити без цукру.

  7 пелюстка дієти


  На 7 день дієту пелюсток можна почати заново з меню першого дня, або, якщо 7-й день припадає на вихідний, краще влаштувати завантажувальний день (читайте: навіщо потрібен чітінг ).
  Другий варіант, який запропонували худнуть для 7-го пелюстки в дієті - розвантажувальний (голодний) день.
  В цей день нічого не їдять, можна пити тільки мінеральну воду без газу і з невеликим вмістом солей або питну воду.
  Варіанти дієти 6 пелюсток з розвантажувальним днем варто дотримуватися, тільки якщо в попередні 6 днів ви «наедали» кількість калорій не менше, ніж становить основний обмін ( розрахувати ) і при відсутності інтенсивних тренувань.
  Рекомендації по кількості продуктів від тих, що худнуть на 6 днів-пелюсток:
  1. риби 300-500 гр. готового продукту;

  2. овочі - 1-15 кг;

  3. м'ясо філе - 500 гр.;

  4. каші - 200 гр. в сухому вигляді;

  5. сир - 500 гр.;

  6. фрукти-1-15 кг.
  роздільного харчування .  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-menyu-dlya-shudnennya-vdguki-ta-rezultati_5.gif-->Дієта 6 пелюсток, меню для схуднення, ВІДГУКИ та РЕЗУЛЬТАТИ


  Протипоказання: дієту «6 пелюсток» не можна дотримуватися, якщо у вас є захворювання, при яких потрібно дотримуватися лікувальний або профілактичне харчування.
  Читайте також на Абетці Дієт:

 • Академія «6 пелюсток» - рекомендації досвідчених худнуть.

 • рецепти для дієти 6 пелюсток

 • і рецепти для дієти вконтакте

 • схуднення на шести пелюстках очима фітнес - тренера


 • Схожі дієти:

  Дієта роздільного харчування на 90 днів

  Дієта Улюблена дозволяє щодня худнути на 05-08 кг.
  Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-6-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_411.jpeg-->Існує багато різноманітних методик схуднення, які
  Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyeta-sm-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_161.jpeg-->Хочете в короткий проміжок часу позбутися від зайвої ваги,
  Як схуднути на дієті «7 пелюсток»? Як схуднути на дієті «7 пелюсток»?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudnuti-na-dyet-7-pelyustok_201.jpeg-->Дієта 7 пелюсток будується на принципі чергування білкових і
  Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки Дієта 6 пелюсток, рецепти страв, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-6-pelyustok-recepti-strav-vdguki_731.jpeg--> Дієта «6 пелюсток» - це шість послідовно чергуються
  6 пелюсткова дієта, відгуки, меню для схуднення 6 пелюсткова дієта, відгуки, меню для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/6-pelyustkova-dyeta-vdguki-menyu-dlya-shudnennya_801.jpeg--> 6 пелюсткова дієта, автором якої є дієтолог зі
  Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення Академія «6 пелюсток» - відгуки про дієту, результати схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akademya-6-pelyustok-vdguki-pro-dyetu-rezultati-shudnennya_691.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]