Дієти
Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню
12.03.2015 2087 0 admin

Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню

Дієти

Дієта 5 столових ложок
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-5-stolovih-lozhok-vdguki-ta-rezultati-shudnennya-menyu_741.jpeg-->Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню
Дієта 5 столових ложок - збалансована система харчування, процес схуднення на якій відбувається завдяки обмеженню кількості їжі, що з'їдається за один прийом.
Дієта 5 ложок дозволяє ефективно схуднути і утримати вагу в подальшому за рахунок зменшення об'єму шлунку.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-5-stolovih-lozhok-vdguki-ta-rezultati-shudnennya-menyu_2.gif-->Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-5-stolovih-lozhok-vdguki-ta-rezultati-shudnennya-menyu_923.gif-->Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню


5 столових ложок - це правильне схуднення


Чому дієту «п'ять столових ложок» називають не інакше, як дієта для правильного схуднення?

5 столових ложок - саме стільки за своїм обсягом повинна мати порція, що провокує зниження зайвої ваги. Цей обсяг був встановлений Європейської Дієтологічної Асоціації (European Federation of the Associations of Dietitians) на XIII міжнародному конгресі дієтологів.
Як показують останні дослідження НДІ харчування РАМН, найбільш ефективна та методика харчування, що передбачає не обмеження виду їжі, а зменшення її кількості, яка надходить у шлунок за один раз.
За статистикою, до 90% людей, хворих на ожиріння, мають шлунок, порівнянний за розміром з шлунком великих рогатих тварин. За даними гастроентерологів Росії за 2010-ий рік, збільшена місткість цього органу травлення характерна практично для всіх людей, що мають зайву вагу. Зазначена патологія викликана розтягнутими м'язовими стінками шлунка, який, у здоровому вигляді, не повинен перевищувати розмірів людського кулака. У зв'язку даної фізіологією і був прийнятий ідеальний розмір порції, що стимулює зменшення жирової маси, а саме 5 повних столових ложок.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-5-stolovih-lozhok-vdguki-ta-rezultati-shudnennya-menyu_594.gif-->Дієта 5 столових ложок, відгуки та результати схуднення, меню
Цієї кількості їжі (5 ложок) цілком достатньо, щоб вгамувати Ваш голод і поповнити енергетичні запаси організму. До всього іншого, отримуючи разову дозу їжі, що не перевищує за масою 5 столових ложок, Ваш шлунок поступово почне стискатися. Фактично цей процес можна порівняти з тим, як «сідати» вовняна одяг після прання або зменшується повітряна куля, коли з нього випускають повітря.

5 ложок або 150 грамів їжі - саме така порція допомагає організму худнути.

Дієта 5 ложок - стійкий результат


Будь-який процес схуднення буде марним, якщо за той час, який Ви проведете на дієті, розмір Вашого шлунка залишиться тим же, що і «20 кілограмів» назад. Адже, відповідно до своїх природних потреб, закладених генетично, організм не може постійно вживати продукти тільки вуглеводного, або тільки білкового походження. Тому, закінчивши ту або іншу дієту, Ви повертаєтеся до звичного раціону і улюблених продуктів, а з часом і до свого минулого вазі. Адже все життя харчуватися несмачною їжею, рекомендованої черговий дієтою, Ви не станете, чи не так?
Саме тому так рідко виявляються дієвими фруктові або овочеві дієти - навіть якщо Ви з'їсте 10 яблук за один раз, шлунок розтягнеться також, як якщо б Ви з'їли кілька шматків жирної свинини. Звичайно, яблука менш калорійні, ніж м'ясо, тому за тиждень на такій дієті Ви схуднете. Але, згодом, завдяки підвищеному апетиту і великому об'єму шлунку, дуже швидко наберете загублені кілограми.
Як і будь-яка методика схуднення, що пропонує правильне і, головне, довгострокове схуднення, дієта 5 ложок змінює фізіологію травлення, зменшуючи розтягнутий їжею шлунок до його природних розмірів. Як результат - у худне нормалізується апетит, голод не відчувається так гостро й часто, а невелика кількість їжі зберігає відчуття ситості протягом 5-6 годин.

Стійкий результат дієти 5 ложок обґрунтований природним зменшенням об'єму шлунку.
По суті, дієта 5 ложок повертає процеси травлення до їх здоровою і правильній роботі. А значить, скільки б часу не минуло після завершення режиму дієти, знову набрані кілограми Вас не потурбують. Наскільки б Ви не схудли на дієті 5 ложок, на 510 або 20 кілограмів, Ваш вага залишиться низьким і після виходу з даної методики схуднення.

Дієта п'ять ложок: меню


Дієту 5-ти ложок дотримуватися дуже просто. Її схема живлення побудована досить вільно, крім одного " АЛЕ " - кількість їжі, з'їденої Вами за раз, не повинно перевищувати обсягу 5-ти столових ложок (або 150-200 грам). Яка саме це буде їжа - вирішувати тільки вам. Можливо, Ви з'їсте шматочок торта або відбивної, можливо йогурт або гречану кашу з маслом
Продукти і страви, які Ви будете вживати під час дієти - виключно Ваш вибір. Як Ви вже встигли зрозуміти, основний пункт методики п'яти ложок, який і дозволяє знижувати вагу, це кількість, а не вид їжі, що з'їдається.
Що і як є:

 • Кількість прийомів їжі - необмежено.

 • Обсяг їжі, з'їденої за 1 прийом - 5 столових ложок (або 150-200 грамів продукту).

 • Вид вживаних страв і продуктів - будь-який.

 • Перерва між прийомами їжі - не менше 3-х годин.


 • Що пити:

 • Кількість чистої питний води - необмежено.

 • Напої без вмісту цукру (чай, кава, соки, мінеральна вода) - необмежена. Дозволено вживання фруктози у розрахунку 1 чайна ложка на 250 мл рідини (склянка).


 • Як видно вище, в дієті немає жодних обмежень щодо виду прийнятих страв і продуктів, а також кількості прийомів їжі в день. Важливий тільки розмір порції - не більше п'яти столових ложок раз в 3 години. Буде це 5 ложок вареної згущенки або м'ясного рагу, абсолютно не важливо.
  Єдине, в чому слід себе обмежити - солодкі газовані напої та інші рідини, що містять цукор і «підсолоджувачі». Вживати їх категорично заборонено, оскільки такі напої є, в прямому сенсі, рідкими калоріями. Всіма улюблені чай, какао або кави можна пити, не додаючи в чашку ні ложки цукру.

  Часто задаються при схудненні на дієті п'ять столових ложок


  Якщо мені хочеться з'їсти шматок м'яса, як «черпати» його ложкою, щоб відміряти потрібну порцію?

  Звичайно, вживаючи м'ясо, Вам не потрібно користуватися ложкою, як єдиним столовим приладом. Просто, відріжте від шматок м'яса, який, на вашу думку, без зусиль міг би вміститися в 1 столовій ложці. Таких шматків, відповідно, Ви можете з'їсти 5 штук, рівнозначних за обсягом п'яти столових ложок. Загальна маса м'яса в такому випадку буде дорівнює приблизно 150-200 грам.
  Або можна відразу відміряти шматок, рівний цього вазі і з'їсти його. Те ж саме стосується риби і м'яса птиці. Звичайно в даному ваговому діапазоні знаходиться невеликий шматок риби або м'яса, розміром не більше долоні.
  Як з'їсти бутерброд на дієті «5 ложок»?

  Всі продукти, що не володіють рідкої або кашоподібної консистенції, Ви можете приблизно (в дієті не важлива принципова скрупульозність) співвідносити з об'ємом 5-ти столових ложок. Для твердої їжі загальна маса дорівнює приблизно 150-200 грам, тобто двом звичайним бутербродів.
  Чи можу я користуватися чайною ложкою замість їдальні?

  Безумовно, якщо Вам зручніше користуватися чайною ложкою, замість їдальні, Ви можете використовувати її. Головне, пам'ятайте, що в одній столовій ложці можуть «вміститися» 3 чайні, отже, замість 5-ти столових ложок, Ви можете з'їсти 15 чайних за один раз.
  Як їсти цілісні фрукти або овочі на дієті?

  Якщо Ви хочете з'їсти цілий фрукт, зверніть увагу на його вагу. Середня маса продукту, уместившегося в 5-ти столових ложках, становить 150-200 грамів. Приблизно стільки важить 1 яблуко, 1 апельсин, 3 мандарина, 1 банан, 1 гранат, 1 груша. Якщо Ви бачите, що вага вибраного Вами фрукта явно перевищує зазначену масу, відокремте від нього шматок, вагою приблизно 150-200 грамів, це і буде необхідна порція равносильная обсягом у 5 столових ложок. Те ж саме стосується і овочів.
  Можна вчинити інакше, натерши на тертці або нарізавши вибраний овоч або фрукт, наприклад, так часто роблять з морквою, капустою, яблуками В цьому випадку Вам буде легко відміряти потрібну порцію 5 столових ложок.
  Скільки прийомів їжі у мене може бути?

  Стільки, скільки Ви забажаєте. Дієта не обмежує кількість прийомів їжі. Головне, щоб між ними була перерва не менше 3-ох годин, а одна порція (тобто 1 прийом їжі) за обсягом становила не більше 5-ти столових ложок (або за вагою не перевищувала 150-200 грамів).
  Є продукти, які не можна їсти на дієті 5 столових ложок?

  Протягом дієти Ви самі вибираєте, які продукти і в який час доби вживати. Заборонені солодкі газовані напої, а також рідини, що містять цукор та інші підсолоджувачі, крім фруктози. Фруктозу дозволено додавати в розрахунку 1 чайна ложка на склянку.
  Дозволено вживання приправ, солі і цукру під час дієти?

  Сіль, приправи і цукор можуть бути в складі їжі. Головне, дотримуватися правило про дієти тригодинному перерві між їжею, а також вживати не більше 5-ти столових ложок їжі за один прийом.

  Але пам'ятайте, що занадто солоні та гострі страви можуть спровокувати необгрунтовано високий апетит! Цукор може бути в складі їжі, але не в складі рідин. Для того, щоб підсолодити напій використовуйте фруктозу в розрахунку 1 чайна ложка на склянку.
  Результати Дієти 5 столових ложок

  Результати дієти 5 столових ложок чітко видно вже через тиждень її дотримання. Терміни, протягом яких можна слідувати методиці, необмежені.
  Дієта обіцяє середнє зниження ваги за тиждень - 4-6 кілограм, за місяць - 15-20 кг
  Геркулесова дієта для схуднення – рекомендації, меню, відгуки Геркулесова дієта для схуднення – рекомендації, меню, відгуки
  Геркулесова дієта відноситься до класу монодієт і є одним з найефективніших способів зниження надмірної ваги в найкоротші терміни. В основі його –
  Чи допомагають схуднути пластівці фітнес Чи допомагають схуднути пластівці фітнес
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dopomagayut-shudnuti-plastvc-ftnes_911.jpeg--> Пластівці на сніданок є прекрасною їжею з ранку. Вони надовго
  Лиепайская дієта доктора Хазана: меню, відгуки тих, що худнуть, протипоказа ... Лиепайская дієта доктора Хазана: меню, відгуки тих, що худнуть, протипоказа ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/liepayskaya-dyeta-doktora-hazana-menyu-vdguki-tih-scho-hudnut-protipokazannya_771.jpeg--> Лиепайская дієта
  Осіння дієта: меню і поради, як схуднути восени | Для схуднення та здоров' ... Осіння дієта: меню і поради, як схуднути восени | Для схуднення та здоров' ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/osnnya-dyeta-menyu-poradi-yak-shudnuti-voseni-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_431.jpeg--> Часто кажуть, що
  Дієта на 1200 калорій в день: меню на тиждень, ВІДГУКИ та результати Дієта на 1200 калорій в день: меню на тиждень, ВІДГУКИ та результати
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-na-1200-kalory-v-den-menyu-na-tizhden-vdguki-ta-rezultati_721.jpeg--> Сьогодні на багатьох веб-сайтах
  Тритижнева дієта, схуднення на 15 кг за 20 днів, відгуки, результати худнут ... Тритижнева дієта, схуднення на 15 кг за 20 днів, відгуки, результати худнут ...
  Скажімо чесно, навряд чи ви схуднете за 3 тижні на заявлені в описі дієти 15 кг. За відгуками тих, що худнуть, при застосуванні низькокалорійної
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]