Дієти
Сама сама дієта
12.03.2015 462 0 admin

Сама сама дієта

Дієти

Сама сама дієта
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sama-sama-dyeta_221.jpeg-->Сама сама дієта
Інтернет рясніє самими-самими дієтами: найефективнішими, найпростішими, найшвидшими і найкращими дієтами. Як же з них вибрати саму-саму для себе?

Сама швидка дієта


До швидких дієт відносяться дієти, які дають максимальний ефект за мінімальний час, часто вони дають короткочасний результат, але для екстрених випадків необхідно їх мати у своєму арсеналі. Такі дієти можуть бути як моно-дієтами , так і дієтами з мінімальним вмістом калорій .

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sama-sama-dyeta_192.gif-->Сама сама дієта


До моно-дієти можна віднести розвантажувальні дні на кефірі, на гречку, на яблуках і печеному картоплі. Ці дієти можуть бути розтягнуті на кілька днів або навіть тижнів, але краще не зловживати ними, так як організм відчуває сильний дефіцит вітамінів і мікроелементів.
Можна істотно скоротити свій раціон до 4 яблука, лимона, 200 г вареного нежирного м'яса і декількох шматків підсушеного хліба.
Ще один спосіб швидкого схуднення - перед кожним прийомом їжі випивати склянку теплої води, далі потрібно з'їдати велику порцію салату, заправленого олією і лимонним соком або нежирним йогуртом. В якості прийому їжі можна використовувати варені яйця, відварне нежирне м'ясо або крупи.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sama-sama-dyeta_483.gif-->Сама сама дієта
Найпростіша дієта


Однією з найпростіших можна назвати дієту на воді . Немає необхідності змінювати свою систему харчування або дотримуватися особливе меню. Просто перед прийомом їжі потрібно випивати стакан або два теплої води. Таким чином, в шлунку місце їжі займе вода, яка не дасть заповнити його зайвою їжею.

Найефективніша дієта


Однією з найефективніших можна визнати так звану кремлівську дієту . Вона ґрунтується на підрахунку балів, які зараховуються за вживання білкових продуктів, у день необхідно використовувати на початку дієти 20 балів, після 40.

Найкраща дієта


За це звання змагається безліч дієт, але шанувальники «Системи -60» вважають найефективнішою саме її. Вони називають її навіть не дієтою, а системою живлення, тобто не можна посидіти на ній тиждень, скинути пару кілограм і почати харчуватися по-старому. Якщо вибрана ця система, то потрібно сидіти на ній, в ідеалі, все життя.
Тим більше, що Система -60 досить проста і різноманітна, харчуючись по цій системі, організм отримує всі необхідні вітаміни і мікроелементи., ця дієта також визнана найбезпечнішою, жодних порушень з боку ШКТ або інших систем організму не буде.
Дана система харчування грунтується на принципи роздільного харчування , а також того, що вранці всі калорії спалюються за рахунок життєдіяльності організму і не встигають відкладатися у вигляді жирових шарів.
Таким чином, на сніданок можна їсти все, що завгодно. Так не буде постійних думок про конкретній страві (шоколадці, смаженої картоплі або макаронах), що часто буває при дотриманні строгих дієт з чітким меню.
На обід можна вживати овочі в поєднанні з м'ясом і рибою (тобто вуглеводи з білком), але картопля і макарони поєднувати з м'ясом не можна. Наприклад, в супи, якщо вони зварені на бульйоні, можна додавати картоплю. Також можна вживати будь-які молочні або кисломолочні продукти нормальної жирності.
Вечеря - найскладніший прийом їжі, існують окремі групи продуктів, які можна вживати. Наприклад, варене м'ясо або риба, або овочі, або крупи. Всі страви або варяться, або запікаються, або варяться. Ці групи продуктів не можна змішувати. Вечеря не повинен закінчуватися не пізніше, ніж за 4 години до сну, після цього часу можна прийняти келих червоного сухого вина і пару шматочків сиру.
Ще одна найважливіша умова - обов'язкові заняття спортом хоча б півгодини на день.
Полюби себе сама, і тебе полюблять навколишні Полюби себе сама, і тебе полюблять навколишні
Секретом щасливого життя є не тільки прагнення до досконалості, але і прийняття себе таким, який ти є насправді. Це перший крок на шляху змінити себе
Грейпфрутова дієта: простий спосіб скинути вагу з користю для здоров'я. Пр ... Грейпфрутова дієта: простий спосіб скинути вагу з користю для здоров'я. Пр ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/greypfrutova-dyeta-prostiy-sposb-skinuti-vagu-z-koristyu-dlya-zdorovya-principi-greypfrutovyh-dyet-2-sposobu-
Дієта Ангела, відгуки та результати схуднення, меню Дієта Ангела, відгуки та результати схуднення, меню
Дієта Ангела розрахована на 13 днів, причому за цей час можна не тільки схуднути на 7-8 кг, але і нормалізувати обмінні процеси, а це значить, що
Найпростіша дієта для ледачих на воді для схуднення, відгуки, меню Найпростіша дієта для ледачих на воді для схуднення, відгуки, меню
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nayprostsha-dyeta-dlya-ledachih-na-vod-dlya-shudnennya-vdguki-menyu_131.jpeg--> Вже давно став класикою
Дієта мінус 7 кг за тиждень Дієта мінус 7 кг за тиждень
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-mnus-7-kg-za-tizhden_181.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]