» » Дієта при клімаксі
  • автор: admin  
  • (22-11-2016, 16:36)   
  •   0   
  •  42 
Дієта при клімаксі
Дуже часто наступ клімаксу сприймається як щось трагічне, що свідчить про настання старості. Проте по суті це всього лише інший етап у житті жінки, що досягла певної зрілості. Від того, наскільки буде правильним харчування на цьому етапі, залежить стан здоров'я у жінки.

Харчування при клімаксі

В період клімаксу дуже важливо стежити за надходженням в організм жирів. Це вважається важливим, тому що в клімактеричному періоді припиняється вироблення жіночих статевих гормонів, будівельним матеріалом для яких виступає холестерин. Віддавати перевагу слід полинасыщенным жирів, які містяться в горіхах і олії, і мононенасищенним жирних кислот, які є в складі рибних продуктів. Дієта при клімаксі може бути дуже різноманітною, головне зуміти відкрити нові способи приготування, наприклад на пару, в мікрохвильовій печі або духовці, без використання жиру і масла. Їжа, приготовлена таким способом, позбавить від збільшення у вазі, а також вбереже від атеросклерозу і гіпертонії.

Дієта для схуднення при клімаксі

Дієта при клімаксі у жінок, так і при клімаксі в чоловіків передбачає обмежене вживання м'ясних продуктів і делікатесів. З м'яса бажано віддавати перевагу птиці, печінка рекомендується їсти не частіше 1 рази в тиждень. Вступ солі бажано звести до мінімуму ризик виникнення гіпертонії. Яйця повинні бути присутніми в раціоні не частіше 1-2 разів на тиждень, тому що в їх жовтках міститься холестерин. Молочні продукти бажано вибирати знежирені або з мінімальним відсотковим вмістом жиру. Від круп і макаронних виробів відмовлятися не варто. Вуглеводи в їх складі потрібні організму жінки в період клімаксу, головне готувати страви на пару, без жиру. Бажано включити в раціон висівки. Свіжі овочі, ягоди, фрукти та зелень бажано щоденно включати в раціон жінки, дотримується дієти для схуднення. Вони багаті вітамінами і клітковиною, допомагають підвищити імунітет, знизити цукор в крові і артеріальний тиск. Дієта при клімаксі повинна містити важливі мінерали: – Кальцій, який знижує ризик остеопорозу; – Бор, зменшує ламкість нігтів; – Лігніни усунуть сухість піхви; – Магній допоможе подолати дратівливість і перепади настрою; – Вітамін Е і омега-3 жирні кислоти захистять серце;
загрузка...
Написати Вконтакте