Дієти
Дієта Симеонса з Анат Штерн
18.11.2016 200 0 admin

Дієта Симеонса з Анат Штерн

Дієти
Дієта Симеонса з Анат Штерн
В середині минулого століття неймовірною популярністю користувалася система живлення HCG. Її розробником є доктор Альберт Симеонс, а після його смерті хтось Анат Штерн продовжила активну пропаганду дієти. В чому її суть – у цій статті.

Опис дієти доктора Симеонса


При розробці своєї системи живлення лікар переслідував мету витратити ті жирові запаси, які в організмі людини відкладені так би мовити на «чорний день». Він вважав, що якщо змусити організм харчуватися за рахунок цих накопичень, можна домогтися якісного схуднення, а допоможе в цьому хоріонічний гонадотропін – гормон, який називають «гормоном вагітності», так як він виробляється тільки в організмі жінок в положенні. Доктор вважав, що він здатний активувати процес спалювання жиру , що укупі з низькокалорійною дієтою дасть неймовірний результат.
Однак, сьогодні у вільному продажу гормон ХГЛ придбати неможливо. Як варіант, під час дієти доктора Симеонса з Анат Штерн можна приймати гомеопатичні краплі з мінімальною дозуванням гормону, або амінокислоти, які є складовими ХГЛ.
Етапи дієти:

 • Перші два дні відводяться для очищення організму від шлаків і токсинів шляхом вживання фруктів, овочів і рясного пиття.

 • Наступні два дні здійснюється завантаження: худне приймає краплі у відповідності з інструкцією і живиться максимально калорійно. Це чисто психологічно повинно допомогти пережити наступні дні обмежень.

 • Протягом 21-40 днів щоденний раціон повинен включати не більше 500 Ккал. Тривалість визначається в залежності від того, який ефект планується отримати. Триває прийом хоріонічного гонадотропіну.

 • Протягом трьох днів звести прийом крапель до нуля. Дієта колишня.

 • Протягом трьох тижнів поступово підняти калорійність свого раціону до 1500-1800 Ккал в добу, уникаючи вживання солодкого і крохмалистої їжі.

 • На етапі відновлення тривалістю 21 день рекомендується поступово вводити в раціон вуглеводи . Спочатку один раз в тиждень, потім два рази на тиждень, а на третю вживати їх зручним способом.


 • Дозволені продукти
  Складаючи меню дієти доктора Симеонса, можна вживати не всі продукти. У день необхідно з'їдати 100 г будь-якого пісного м'яса, риби, морепродуктів або сиру. Також показана одна порція овочів і одна порція фруктів. Замикають список хлібці або цільнозерновий хліб в кількості 40 р.

  Меню дієти доктора Симеонса з Анат Штерн • Сніданок : чашка кави з додаванням 1 ст. л. молока і хліб.

 • Обід : необхідно прийняти половину норми білкового продукту з половиною норми овочів. Наприклад, на обід відварити курячу грудку і зробити салат з свіжих овочів, а на вечерю тоді риба з тушкованими овочами, або навпаки.

 • Полуденок : порція фруктів. Можна розділити порцію на дві і з'їсти першу половину в якості другого сніданку або тоді, коли захочеться. Щоб було зрозуміло, порція – це та кількість, яка міститься в складені разом долоні.

 • Вечеря : риба з тушкованими овочами.


 • Як вже було сказано, курс дієти доктора Симеонса з Анат Штерн залежить від того, скільки зайвих кілограмів планується скинути. Тривалість третього етапу можна змінювати, але це не стосується тривалості всіх інших фаз. Плюс цієї системи харчування в тому, що вага йде досить швидко, немає необхідності займатися спортом, а краплі HCG надовго пригнічують відчуття голоду, роздратування і втому. Однак, прогнози лікарів не так оптимістичні. Висловлюються думки, що таке харчування може завдати шкоди організму, призвести до дефіциту поживних речовин, спровокувати непритомність, запаморочення, падіння тиску. Найважче доводиться травному тракту, в якому нерідко починають розвиватися виразки та ерозії.
  Дієта Маггі на 2 тижні Дієта Маггі на 2 тижні
  На сьогоднішній день відомо багато різних дієт і деякі з них є дуже популярними і ефективними. У цій статті ви зможете знайти інформацію, яка
  Дієта Симеонса Дієта Симеонса
  Виглядати стильно і красиво – природне бажання будь-якої людини в сучасному світі, і струнке тіло найчастіше вважається невід'ємною частиною
  Роздільне харчування меню на тиждень для схуднення Роздільне харчування меню на тиждень для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rozdlne-harchuvannya-menyu-na-tizhden-dlya-shudnennya_551.jpeg--> Сьогодні роздільне харчування для
  Дієта Ангела, відгуки та результати схуднення, меню Дієта Ангела, відгуки та результати схуднення, меню
  Дієта Ангела розрахована на 13 днів, причому за цей час можна не тільки схуднути на 7-8 кг, але і нормалізувати обмінні процеси, а це значить, що
  Французька дієта для схуднення, відгуки, меню Французька дієта для схуднення, відгуки, меню
  Французька дієта розрахована на 2 тижні, за цей час можна схуднути на 3 - 6 зайвих кг. Так як дієта низькокалорійна і низьковуглеводну, організму
  Дієта Ковалькова, методика дієтолога Олексія Ковалькова для схуднення, відг ... Дієта Ковалькова, методика дієтолога Олексія Ковалькова для схуднення, відг ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-kovalkova-metodika-dyetologa-oleksya-kovalkova-dlya-shudnennya-vdguki-menyu_311.jpeg--> Московський
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]