» » Як схуд Олександр Панайотов?
  • автор: admin  
  • (31-10-2016, 11:19)   
  •   0   
  •  113 
Як схуд Олександр Панайотов?
Олександр Панайотов – артист зі стажем і багатьом знайомий з проектом «Народний артист», де він зайняв друге місце. Ніколи не відрізнявся худобою і вагою 106 кг, на телепроект «Голос» він прийшов зовсім іншою людиною і сьогодні його вага при зрості 190 см становить 86 кг. За словами самого артиста, в новому тілі він відчуває себе більш, ніж чудово. Як схуд Олександр Панайотов – в цій статті.

Чому схуд Олександр Панайотов?


Артист був схильний до повноти завжди. Тримати себе у формі, за його словами, йому допомагало відсутність їжі в холодильнику. Звичайно, з-за щільного графіка завжди є спокуса перехопити на бігу щось неправильне з точки зору раціонального харчування, тому нелюбящего готувати Олександра рятували тільки порожні полиці в холодильнику. Ще зовсім недавно він навіть не снідав вранці, а якщо й дозволяв собі перекусити, то дуже рідко. Чим більше їжі в холодильнику, тим сильніше бажання знищити її всю, тому співак вважав за краще, щоб там був тільки мінімум необхідних продуктів.
Такий стан речей його якийсь час цілком влаштовувало, і він мало замислювався над тим, як харчування впливає на його життя. Однак, в якийсь момент артист прийшов до стійкого переконання, що таке життя просто зажене його, а погіршене здоров'я не дасть розвиватися кар'єрі. Він зробив ставку на правильне харчування і спорт – ось на якій дієті схуд Олександр Панайотов. Саме слово «дієта» наводить на співака нудьгу. Він, як і багато представників шоу-бізнесу сьогодні зрозумів, що харчування має бути раціональним і збалансованим, не обмежує в чому-небудь, а таким, якого було б легко і комфортно дотримуватися все життя.

Принципи харчування і на скільки схуд Олександр Панайотов?


Олександр Панайотов сильно схуд – він скинув 20 кг! При цьому він підкреслює, що це відбулося без участі будь-яких таблеток, Бадів, наркотиків, алкоголю та ін. У першу чергу він відмовився від фаст-фуду , напівфабрикатів та іншої їжі у вакуумній упаковці з великим терміном придатності. Артист переконаний, що в раціоні повинні бути присутніми тільки свіжоприготовані страви, при цьому щодня на столі повинно бути як перше, так і друге, а також каші, заражають організм енергією і забезпечують його всіма необхідними вітамінами і мінералами.
Тепер співак не пропускає сніданок і намагається сідати за стіл в один і той же час, щоб організм був готовий до переробки їжі. Встає з-за столу трохи голодним, не дозволяючи собі переїдати, але при перших позивах шлунка тут же з'їдає що-небудь з овочів або фруктів, кисломолочних продуктів. Харчування повинно бути як мінімум п'ятиразовим, і це разом з перекусами тому не варто ставитися до них так легковажно. До того ж фрукти і овочі містять у собі клітковину, так необхідну для нормальної перистальтики кишечника, а кисломолочні продукти, багаті корисними бактеріями, також благотворно впливають на роботу органів ШКТ.
Олександр став пити більше рідини, а ось вживати менше солі, як і тугоплавких жирів. Більшу частину необхідних жирів він отримує з рослинних масел, а вуглеводів – із злакових культур, а не випічки здоби. Білки займають особливе місце в його раціоні, адже він багато займається – плаває, відвідує спортзал. На фотографіях видно, як підтяглися його м'язи, обличчя змарніло і це явно позитивно позначилося на зовнішності артиста – він вже не схожий на пухленького хлопчика, а став змужнілим і впевненим у собі чоловіком. Залишається тільки побажати Олександру успіхів в кар'єрі і залишатися саме таким, яким ми знаємо його сьогодні.
загрузка...
Написати Вконтакте