» » Як схудла Ірина Пегова?
 • автор: admin  
 • (31-10-2016, 11:12)   
 •   0   
 •  107 
Як схудла Ірина Пегова?
Ірина Пегова – відома російська актриса, яка знялася в таких фільмах, як «Варенька», «Бабине літо», «Космос як передчуття» та ін. Треба сказати, що зовнішність актриси багато в чому визначала її амплуа справжньої російської жінки – слов'янки-реготухи, але сьогоднішню Ірину не впізнати. Вона скинула вагу, зробила коротку стрижку і мріє зіграти вольову і сильну жінку. Як схудла Ірина Пегова – в цій статті.
Особливості раціону харчування
Як зізнається сама актриса, вона завжди потайки боролася з зайвою вагою , але терпіла в цій справі фіаско. Все змінилося, коли відомий журнал Starhit запросив її взяти участь в проекті по моделюванню своєї фігури. Залучені професійні медики, дієтологи і тренери розробили для актриси програму, яка дозволила їй скинути зайві кілограми. Тим, хто цікавиться, на скільки схудла Ірина Пегова, варто відповісти, що на 10-15 кг. Кінодіва вела щоденник, в якому аналізувала з'їдену їжу та її якості, а також те, як це відбивалося на її вазі. По закінченню проекту Ірина продовжила харчуватися за цією програмою і сьогодні актриса важить 63 кг при зрості 1 м 56 див.
Ось особливості цієї системи живлення:

 • Колишній обсяг їжі, з'їдаються за один раз, зменшується вдвічі, а кратність прийому збільшується до 5-6 разів у день. Ірина стала класти їжу на великі тарілки, щоб більш наочно побачити обсяг спожитої порції.

 • Збільшується тривалість прийому їжі, яке полягає в більше ретельному пережовуванні.

 • Підвищується обсяг прийнятої рідини. Актриса стала пити воду навіть тоді, коли не відчувала спраги. Для себе кінодіва вирішила, що відмовиться від чаю і кави і особливо з цукром, так як ці напої стимулюють апетит .

 • Актриса Ірина Пегова схудла, відмовившись від смаженого і жирних сортів м'яса.


 • Тим, хто цікавиться, як схудла Ірина Пегова, варто звернути увагу на цю дієту, проте актриса не применшує ролі фізичних навантажень у цій справі. Вони не є для жінки чимось з ряду геть, бо в дитинстві вона активно займалася спортом і любов до фізичних навантажень у неї залишилася до сих пір. Крім того, схуднути Пеговой Ірині Сергіївні вдалося завдяки хорошій мотивації та позитивного настрою. В першу чергу дівчина прагне спробувати себе в новому амплуа, розкрити в собі значний потенціал і саме віра в те, що все у неї вийде, надавала їй сили.
  загрузка...
  Написати Вконтакте