» » Дієта Ольги Картунковой
 • автор: admin  
 • (31-10-2016, 10:53)   
 •   0   
 •  89 
Дієта Ольги Картунковой
Ця яскрава харизматична КВН-щица вражала тих, хто її бачив під час виступів команди, своєю артистичністю, тонким гумором і пишними формами, які одного разу її і підвели: Ольга зламала ногу, і навіть виступати на КВН-івської сцені їй довелося в інвалідному візку. У вільний від репетицій з командою час Ольга сиділа біля телевізора і весь час щось жувала. Варто зауважити, що обмежувати себе в харчуванні вона не звикла, тому вареники, пельмені та інші борошняні смаколики були постійними в її раціоні харчування. Однак травма загрожувала призвести до того, що інвалідна коляска могла просто не витримати ту, яка ще не могла самостійно стати на хвору ногу. І тоді гостро постало питання про необхідність зниження ваги, тим більше, що ще до травми можна було бачити, що надмірна вага заважає актрисі: вона стала важко пересуватися по сцені, відчувалася задишка, а на лобі весь час блищала піт.
Історія схуднення
Складно сказати, чим би все закінчилося, якби не пропозиція від одного з журналів, який запропонував Ользі взяти участь у проекті з зниження ваги . І після недовгих роздумів її згоду було отримано. Після цього з'явилася дієта Ольги Картунковой. Зрозуміло, в її складанні брали участь професійні дієтологи, але для того, щоб домогтися бажаного результату, необхідно було не тільки бажання самої Ольги, але і серйозні зусилля з її боку, адже при зрості 164 см вона, на момент початку проекту, важила 134 кг!
Дієта Картунковой має цілком конкретні параметри реалізації, які можуть дати реальний результат:

 • необхідно щоденне споживання не більше 120 г вуглеводів, 30 г жирів 70 г білка;

 • повна відмова від вживання фастфуду і напівфабрикатів;

 • обмеження, а потім – повна відмова від копчених продуктів, а також від споживання мучного та солодкого;

 • максимальне обмеження використання солі;

 • щоденне споживання рідини в обсягах від 20 до 25 л, з якої до двох літрів – повинна становити чиста вода, а решта напої повинні складатися із зеленого чаю і трав'яних відварів;

 • прийом їжі невеликими порціями (100-120 г) 4-5 разів на день в певний час.


 • На якій дієті сиділа Ольга Картункова?


  Дієта Картунковой вимагала суворого дотримання і виконання цих вимог до зміни харчування, що і дало перші результати: Ольга скинула 18 кг.
  При цьому необхідно зауважити, що ці обмеження не збіднили раціон харчування, але дозволив зробити його більш конкретним, продуманим і ефективним. Досить сказати, що фруктовий салат , який з'явився в меню Картунковой, включає апельсини, груші і зелені яблука. Разом з тим, виключені з раціону банани і виноград, як не виправдали себе в дієтичному харчуванні.
  Зрозуміло, що початок такої дієти було пов'язане з великими труднощами: Картункова після «свята всеедения» повинна була різко обмежити себе і змусити виконувати жорсткі вимоги харчування, які передбачає дієта.
  Важливо зауважити, що раціон харчування Ольги змінювався щодня, що допомагало знизити рівень стресового стану, в яке потрапляє організм під час дієти. У меню актриси присутні фруктові овочеві салати, які вона готує на сніданок. На обід – куряча відварна грудка без шкірки і без гарніру з мінімальною кількістю солі. Під час полдников і перекусів допустимо використання яблук і горіхів. На вечерю – сир і кисломолочні продукти зі зниженим рівнем жирності.
  Інформація про те, як схудла Картункова, - наочний приклад того, що дієта може принести бажані і цілком відчутні результати, якщо поставити перед собою реальну мету – знизити вагу і повернути красу і здоров'я.
  загрузка...
  Написати Вконтакте