Дієти
Як схудла Ольга Картункова - дієта
31.10.2016 491 0 admin

Як схудла Ольга Картункова - дієта

Дієти
Як схудла Ольга Картункова - дієта
Ольгу Картункову, капітана команди КВН «Місто П'ятигорськ» любителі цієї захоплюючої гри звикли бачити на хвилі позитиву і активності. Вона артистична, емоційні, з тонким почуттям гумору. Так само звичний був і її сценічний образ: напористою і владної з пишними формами «капитанши», яка доб'ється свого будь-якою ціною. Проте зовсім нещодавно Ольга Картункова з'явилася на екрані різко схудла, еластичною, помітно більш стрункою і молодшою жінкою, у якої не відразу узнавалась колишня Ольга Катрункова після дієти, складеної спеціально для неї організаторами проекту по схудненню журналу «СтарХит».
Сама Ольга не раз підкреслювала, що не комплексує з приводу надмірної ваги і не відмовляє собі в різних ласощів. Однак, трапляється, якісь випадковості вносять корективи в нашу звичну життя. Так сталося і в Ольги, коли вона зламала ногу і основну частину часу проводила біля телевізора, поглинаючи улюблені булочки. Проте в якийсь момент, як зізнається сама Ольга Картункова, вона зрозуміла, що якщо нічого не змінити, може статися, що інвалідне крісло її просто не витримає, адже при зрості 164 см вона важила на той момент 134 кг.
Ольга Картункова зробила свій вибір: для неї була складена персональна дієта, яка дозволила спочатку схуднути на 17 кг, а потім довести «втрачений» вага до 40 кг, при цьому на екрані телевізора можна було реально побачити схудлу і неймовірну молоду жінку, повністю змінила свій образ.
Сьогодні багатьох цікавить, як схудла Ольга Картункова, і що є дієта, яка приносить такі приголомшливі результати.
Як будується дієта?
Основу дієти складає набір продуктів, який повністю відповідає вимозі, наповнення організму протягом дня певною кількістю білків, жирів і вуглеводів . У даній дієті це співвідношення становить 70 р-30г-120 г в день, і Ольга строго його дотримується.

 • Дієта Картунковой включає різноманітний набір продуктів, однак обов'язково в меню на сніданок передбачений фруктовий салат, включає яблука, груші і цитрусові. Фрукти в дієті використовуються досить широко, але з раціону харчування виключені виноград і банани, так як в даній дієті вони не розглядаються як дієтичні продукти.

 • В ній допустимі перекуси , в яких також можливе використання фруктів і горіхів.

 • На обід – відварна куряча грудка без шкірки.

 • Дієта, на якій схудла Ольга Картункова, передбачає щоденне споживання чистої питної води до двох літрів, а також трав'яні чаї та настої.

 • Вечеря складається з маложирного сиру та інших кисломолочних продуктів.


 • При цьому варто знати, що прийом їжі слід проводити в один і той же час, а кількість прийомів повинно бути збільшена до 4-5. При зменшенні ваги порції на один прийом до 100-120 р.
  Коли цікавляться, на якій дієті схудла Картункова, багато очікують почути про абсолютно неймовірних наборах продуктів або якихось чарівних прийомах, які, як за помахом чарівної палички, допомагають миттєво схуднути, однак це далеко не так.
  Що заборонено дієтою?
  Робота над зниженням ваги – це важка праця, що вимагає дисципліни і справжнього бажання позбутися від зайвих кілограмів, тому, починаючи роботу над собою, Ользі довелося погодитися на жорсткі обмеження:

 • дієта виключає споживання різних напівфабрикатів і вуличного фаст-фуду;

 • не дозволяється вживання копченостей;

 • не вітається споживання продуктів, що містять велику кількість «швидких» вуглеводів;

 • вводиться обмеження (але не заборона!) на споживання солі.


 • Результат, якого досягла Ольга Картункова – свідчення того, що величезне бажання і копітка робота над собою завжди дають відповідні результати.
  На скільки схудла Ольга Картункова? На скільки схудла Ольга Картункова?
  У цій статті ми розповімо про схуднення зірки КВК та актриси Ольги Картунковой, яка здивувала всіх, позбувшись значної кількості зайвої ваги за не
  Дієта Ольги Картунковой Дієта Ольги Картунковой
  Ім'я Ольги Картунковой добре знайома любителям чудової гри КВН. Її добре знають як талановиту актрису і капітана команди КВН «Місто П'ятигорськ», яка
  Як схудла Катерина Скулкина з Камеді Вумен? Як схудла Катерина Скулкина з Камеді Вумен?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-katerina-skulkina-z-kamed-vumen_631.jpeg-->Зовнішній вид зірок під пильною увагою преси і
  Як схудла Ольга Картункова? Як схудла Ольга Картункова?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-olga-kartunkova_221.jpeg-->Величезна кількість людей, бачачи успіх публічних особистостей в
  Як схудла Ольга Бузова - її власна дієта Як схудла Ольга Бузова - її власна дієта
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudla-olga-buzova-yiyi-vlasna-dyeta_631.gif--> Знаменита учасниця, а сьогодні телеведуча Вдома-2 Ольга
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]