» » Крістіан Бейл - дієта
 • автор: admin  
 • (31-10-2016, 10:25)   
 •   0   
 •  67 
Крістіан Бейл - дієта
Крістіан Бейл – відомий актор, якому під силу різнопланові ролі. Він не боїться ніяких метаморфоз, тому готовий на зміни у зовнішньому вигляді і навіть на експерименти зі здоров'ям. Переглянувши всі фільми з участю Крістіана можна помітити, як заради ролей він кардинально змінює свою фізичну форму. Наприклад, для того, щоб зіграти в «Американського психопата» хлопця, який схиблений на здоровому способі життя, він регулярно займався спортом і правильно харчувався і його вага становила 81 кг. Для ролі у фільмі «Машиніст» акторові необхідно було серйозно схуднути і в результаті, вага Крістіана Бейла при зростанні 183 см становив лише 55 кг. Після акторові була запропонована роль Бетмена, для якої йому знову довелося набрати вагу до 90 кг. Подібні зміни змушують дивуватися величезна кількість людей, які цікавляться способами схуднення актора.

Дієта Крістіана Бейла


Почнемо з екстремального схуднення для ролі у фільмі «Машиніст», яке, на думку дієтологів, небезпечно для здоров'я. Калорійність денного раціону Бейла становила всього 300 ккал, що в 10 разів менше необхідної норми для здорової людини. Крістіан протягом трьох місяців дотримувався дуже строгу дієту, і можна сказати практично голодував. Його добовий раціон включав:

 • сніданок: чашка кави без яких-небудь добавок, тобто вершків або цукру, і яблуко невеликого розміру;

 • обід: 200 г тунця у власному соку і без масла і чашка кави без добавок;

 • вечеря ідентичний сніданку.


 • Щоб підтримувати здоров'я, актор додатково брав вітамінні комплекси і пив багато рідини. Дотримуючись такої дієти, Крістіан Бейл схуд не тільки за рахунок жирової маси, але і м'язової. Щоб не концентрувати увагу на відчутті голоду, він усіма можливими способами відволікав себе, наприклад, читаючи книги. Бейл намагався проводити весь час вдома, відмовляючись від відвідування вечірок та інших закладів, аби зайвий раз не спокушати себе зірватися з дієти. Він зізнався, що тільки дисципліна і самозречення дозволило досягти поставленої мети. Крім дотримання дієти актор посилено займався спортом, віддаючи перевагу аеробним навантаженням, а саме бігу. В результаті він ідеально підійшов на роль, але при цьому його здоров'я було сильно підірвано. Для дівчат така дієта є дуже небезпечною, оскільки вона може призвести до слабкості, непритомності і проблем в менструальному циклі. Ще така сувора дієта негативно впливає на роботу ШЛУНКОВО-кишкового тракту і страждає нервова система, тому людина стає дратівливою.
  Після того як худий Крістіан Бейл повернувся до звичайного харчування, то його організм, щоб заповнити всі втрачені калорії і поживні речовини, почав запасати жир з подвійною швидкістю. Все це чекає й інших людей, які віддадуть перевагу такому голодному схудненню.
  Тепер залишилося з'ясувати, як худий Крістіан Бейл набрав вагу, щоб стати супергероєм у фільмі «Бетмен». Акторові довелося перейти на програму, спрямовану на набір ваги і нарощування м'язової маси. Його добова калорійність вже становила більше норми, а саме 4000 ккал. Його добовий раціон будувався на тому, щоб організм отримував 350 г білка, 500 г вуглеводів і 70-90 г жирів. При цьому варто зауважити, що Бейл є вегетаріанцем, тому він не їсть м'ясо і птицю. Для отримання необхідного білка він включав в раціон рибу, яйця і молочні продукти, а також протеїнові коктейлі . Крістіан перейшов на дробове харчування, споживаючи їжу кожні 2-3 години. Що стосується тренувань, то основний упор був зроблений на силові вправи з хворим вагою. У результаті за п'ять місяців вага Крістіана збільшився практично в два рази і становив 100 кг.
  Крістіан Бейл - дієта
  загрузка...
  Написати Вконтакте