» » Дієта на 21 день
  • автор: admin  
  • (25-09-2016, 16:37)   
  •   0   
  •  89 
Дієта на 21 день
Щоб ефективно впоратися з зайвою вагою, необхідно час, оскільки всі монодієти і інші варіанти екстремального схуднення шкідливі для здоров'я. Є дієта на 21 день, яка дозволить не тільки впоратися з кількома кілограмами, але й привчить свій організм до правильного харчування. Важливо повністю виключити продукти, багаті простими вуглеводами.

Ефективна дієта на 21 день


Ця методика схуднення заснована на вживанні білкової їжі і овочів, причому половину з них необхідно піддавати термічній обробці. У список дозволених продуктів входять: овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясо, риба, гриби і т. д. Білкова їжа може бути як тварини, так і рослинного походження. Важливо звертати увагу на калорійність, виключаючи занадто жирні продукти. Подібне різноманітність дозволяє зробити дієту комфортним і легким. Готувати їжу можна будь-якими способами за винятком смаження.
При формуванні меню на кожен день для дієти на 21 день необхідно враховувати деякі правила. Харчуватися слід дрібно невеликими порціями, щоб виключити почуття голоду і постійно підтримувати метаболізм. Останній прийом їжі не повинен бути пізніше семи вечора. Важливо щодня випивати по 2 л води. Щоб досягти хороших результатів, важливо поєднувати правильне харчування і регулярні фізичні навантаження.
Дієта на 21 день не має суворого меню, що дозволяє людині формувати раціон залежно від власних уподобань. Важливо, щоб овочі і білкова їжа з'єднувалися в рівних кількостях.
В залежності від свого початкового ваги, за 21 день можна втратити від чотирьох до восьми кілограмів. Після закінчення зазначеного строку дуже легко перейти на правильне харчування, що дозволить не тільки утримати досягнутий результат, а й схуднути ще більше.
загрузка...
Написати Вконтакте