» » Дієта доктора Лідії Іонової: меню, відгуки тих, що худнуть
 • автор: admin  
 • (12-03-2015, 11:44)   
 •   0   
 •  288 

Дієта доктора Лідії Іонової
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-doktora-ldyi-onovoyi-menyu-vdguki-tih-scho-hudnut_791.jpeg-->Дієта доктора Лідії Іонової: меню, відгуки тих, що худнуть

Лідія Іонова - відомий лікар-дієтолог як в Росії, так і за її межами. Вона відкрила власну клініку, де успішно допомагає людям із зайвою вагою знову відчути радість легкості і повернути собі красиві форми.
Основа її методу полягає в поєднанні продуктів здорового раціону з харчовими звичками пацієнта. Її метод ще називають «Дієта, яка подобається».
Метод схуднення доктора Іонової базується на п'яти принципах.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-doktora-ldyi-onovoyi-menyu-vdguki-tih-scho-hudnut_662.gif-->Дієта доктора Лідії Іонової: меню, відгуки тих, що худнуть


Принцип перший - комплексний підхід. Не потрібно рахувати калорії, які можна з'їсти за день. Правильне зниження ваги - це не тільки позбавлення від зайвого жиру. Це ще й оздоровлення організму, а так само робота на довгострокові результати.
Принцип другий - стабільне схуднення. Метод Іонової не допускає хвилеподібних стрибків ваги, що сильно впливає на самопочуття пацієнта. Зниження ваги відбувається плавно, гарантуючи найкращі результати.
Принцип третій - без обмежень в їжі. Суть в тому, що пропонуються шість категорій продуктів, з яких можна вибирати собі улюблені страви і складати індивідуальне меню.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-doktora-ldyi-onovoyi-menyu-vdguki-tih-scho-hudnut_473.gif-->Дієта доктора Лідії Іонової: меню, відгуки тих, що худнуть
Принцип четвертий - здорове харчування має стати звичкою. Здорове харчування, пропоноване методом Іонової, в ідеалі має бути життя пацієнта завжди. Мається на увазі, що при виході з дієти, людина і далі буде дотримуватися даного раціону.
Принцип п'ятий - збереження досягнутого. Новий раціон харчування спрямований на те, щоб пацієнт міг зберігати нормальну вагу після того, як відбудеться бажане зниження ваги.
Схема живлення Лідії Іонової це:


 • Вживання в їжу продуктів з глікемічним індексом (ГІ) менше 50


 • Раціон вибирається, грунтуючись на харчовій піраміді, розробленої Іонової.


 • Вживання в їжу продуктів з ГІ нижче 50 змушує організм для додаткової енергії переробляти власні жирові відкладення. При спалюванні жирових клітин виробляється глюкоза, необхідна для живлення інших функціональних систем тіла.
  Продукти з ГІ нижче 50 в свою чергу розподілені в харчову піраміду з семи рівнів:
  Злакові (гречка, бурий рис, вівсянка, сочевиця, перловка, квасоля) - вживаються з 6 до 11 ранку;
  Овочі (виключаючи картоплю, буряки та кукурудзу) - вживаються з 19 до 23 годин вечора;
  Фрукти (крім кавуна і манго) - вживаються з 17 до 19 годин вечора;
  М'ясо (м'ясо, птиця, риба, морепродукти) - вживаються з 11 до 14 годин дня;
  Молочні і кисломолочні - вживається з 14 до 17 годин дня;
  Жиросодержащие з низьким рівнем холестерину (вершкове масло, горіхи, оливкове масло) - не частіше одного разу на добу;
  Вода (кількість розраховується виходячи з 30 мл на 1 кілограм ваги тіла).
  Про смажені страви доведеться забути. Їжу можна варити, парити, запікати. Овочі і фрукти бажано вживати у свіжому вигляді. Присутність солі в раціоні не забороняється. Важливо тільки не зловживати кількістю.
  Враховуючи час вживання продуктів кожної щаблі, розробляється меню індивідуально і перевагам кожного. Людина сама може комбінувати продукти. Таким чином здоровий раціон харчування не стає в тягар. Схуднення відбувається з задоволенням. За тиждень дієти Лідії Іонової можна втратити до 7 зайвих кілограмів без шкоди для здоров'я. Завдяки таким результатам, метод доктора Іонової користується величезною популярністю у населення нашої країни.
  загрузка...
  Написати Вконтакте