Дієти
Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!
17.08.2016 653 0 admin

Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!

Дієти
Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!
Відома американська тележурналістка Опра Вінфрі багато років безрезультатно намагається впоратися зі своєю вагою. Чого тільки не перепробувала ця талановита, але досить велика жінка! На цей раз, схоже, вихід був знайдений, і це система «весонаблюдателей», або Weight Watchers.
Опра буквально на очах позбавляється від значних обсягів, при цьому вона активно агітує своїх шанувальників і передплатників у соціальних мережах робити так само, як і вона. Приклад авторитетної теледіви вже надихнув багатьох на подвиги.
Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!

Цікаві деталі
Протягом десятиліть зірка ТБ намагалася «втиснутися» в модні стандарти. Її вага 90 кг при зрості 168 см створював безліч проблем, і в першу чергу зі здоров'ям. Коли ж журналістка побачила, що стрілка ваг перевалила за позначку «107», вона почала бити у всі дзвони. До того ж у неї почав пустувати тиск, це не дивно, у віці 62 років, та ще й з таким активним знімальним графіком.
Що ж це за система така, на якій добре сидить» Опра? Якщо говорити в двох словах, то базовий принцип системи «Менше їжі — більше руху!».
«Дієта весонаблюдателей» дозволяє практично будь-яку їжу, але за кожне з'їдене блюдо нараховується певна кількість балів. Причому, якщо вага більше 100 кг, худне може з'їсти більше, ніж ті, хто важить близько 70 кг. Таким чином, із зменшенням ваги, кількість «пойнти» також зменшується, і худне регулює свій раціон, роблячи його ще більш збалансованим.
Читайте також
 • Майкл Джексон у молодості
 • Дієта манекенниць
 • Дієта Меган Фокс


 • На допомогу страждаючим ожирениям прийшли розумні програми та мобільні додатки (платні). Сама ж Опра активно звітує перед своїми фоловерів і про з'їденої їжі, і про результати схуднення. Точно так само роблять і інші учасники системи — вони пишуть звіти, проводять щотижневі зустрічі в офлайні. Від того й назва така «весонаблюдатели».
  За рік зірка американського телебачення скинула 285 кілограм. Вона відчуває себе відмінно і продовжує дотримуватися здорової системи живлення.  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/opra-vnfr-pozbulasya-28-kg-zayvoyi-vagi_873.jpeg-->Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/opra-vnfr-pozbulasya-28-kg-zayvoyi-vagi_734.jpeg-->Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/opra-vnfr-pozbulasya-28-kg-zayvoyi-vagi_635.jpeg-->Опра Вінфрі позбулася 28 кг зайвої ваги!
  Зірки: Опра Вінфрі .
  Як схудла Єва Польна? Як схудла Єва Польна?
  Єва Польна здивувала своїх шанувальників не тільки кардинальною зміною іміджу, але і значно більш стрункою фігурою. У цій статті ми розповімо способі
  Як схудла Ольга Картункова? Як схудла Ольга Картункова?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-olga-kartunkova_221.jpeg-->Величезна кількість людей, бачачи успіх публічних особистостей в
  Позбавтеся від зайвої ваги: як вивести рідину з організму Позбавтеся від зайвої ваги: як вивести рідину з організму
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pozbavtesya-vd-zayvoyi-vagi-yak-vivesti-rdinu-z-organzmu_191.jpeg--> Вранці ви помічаєте під очима
  Магнезія - кращий рятівник від хвороб і зайвої ваги Магнезія - кращий рятівник від хвороб і зайвої ваги
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/magnezya-kraschiy-ryatvnik-vd-hvorob-zayvoyi-vagi_221.jpeg-->
  Меган Фокс - ефективна дієта від голлівудської актриси і стрункої дівчини Меган Фокс - ефективна дієта від голлівудської актриси і стрункої дівчини
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/megan-foks-efektivna-dyeta-vd-gollvudskoyi-aktrisi-strunkoyi-dvchini_121.jpeg--> Дивлячись на цю красиву,
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]