» » Розвантажувальний день на фруктах
 • автор: admin  
 • (17-08-2016, 17:33)   
 •   0   
 •  97 
Розвантажувальний день на фруктах
Смачний і корисний фруктовий розвантажувальний день має ряд переваг перед іншими. По-перше, фрукти містять багато волокнистої клітковини, яка створює відчуття насичення і очищає кишечник, по-друге, відбувається насичення організму вітамінами, фруктовими кислотами і мінеральними речовинами, в-третє, завдяки фруктової дієти організм позбавляється від зайвої рідини, токсичних речовин і солей.
Правила розвантажувального дня на фруктах
Добре підходять для організації розвантажувального дня яблука, груші, дині, апельсини , грейпфрути, персики, полуниця, кавуни. А ось виноград і банани для розвантаження не рекомендовані, оскільки містять багато цукру. Доповнювати фрукти можна сиром, йогуртом, кефіром, овочами, сухофруктами.
Не слід застосовувати розвантаження на фруктах при:

 • діабеті;

 • алергічної реакції на фрукти і взагалі при будь схильності до алергії;

 • проблеми з шлунком.


 • Останній прийом їжі напередодні розвантажувального дня на фруктах повинен бути дуже легким – можна з'їсти овочевий або фруктовий салат або випити кисломолочний напій. На наступний день також бажано дотримуватися помірності в харчуванні, щоб закріпити результат.
  Питний режим під час розвантаження – 2 літра води. Обсяг споживаних фруктів можна визначити за максимальною калорійності, яка повинна бути не більше 1200-1500 ккал. Весь добовий обсяг фруктів потрібно розподілити на 5-6 раз.
  Для успішного схуднення дієтологи рекомендують застосовувати розвантаження тричі на тиждень, для очищення організму досить єдиного розвантажувального дня на тиждень. Щоб полегшити цей день психологічно, потрібно вибирати тільки улюблені фрукти і обов'язково займати себе цікавою справою, наприклад, відправитися в подорож.
  Розвантажувальний день на фруктах і овочах
  В такий день можна вживати дозволену кількість фруктів і овочів у будь-яких пропорціях (50:5040:60). Фрукти і овочі можна їсти в будь-якому вигляді – без теплової обробки або приготовані на пару (без цукру, солі та інших добавок). У список заборонених овочів входять гарбуз і картоплю.
  Розвантажувальний день на фруктах і кефірі
  Меню такого дня корисної розвантаження складається з фруктів (1-15 кг) і кефіру (06 літра). Кефір потрібно пити по 200 мл тричі на день, в решту часу слід перекушувати фруктами.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-08/rozvantazhuvalniy-den-na-fruktah_462.jpeg-->Розвантажувальний день на фруктах

  Розвантажувальний день на фруктах і сирі
  Популярний серед тих, що худнуть разгруз на фруктах і сирі – один з найбільш вдалих, т. к. завдяки сиру голод практично не відчувається. В день можна з'їсти 1-15 кг фруктів і 500 г сиру. Всі продукти потрібно розподілити рівними частинами на 5-6 прийомів.
  Розвантажувальний день на фруктах і ягодах
  Розвантаження на ягодах і фруктах найскладніша, але при цьому не найефективніша з-за високого вмісту вуглеводів. Загальна кількість ягід і фруктів у цей день – 15 кг.
  загрузка...
  Написати Вконтакте