» » Як схудла Афрікантова Марина насправді?
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:36)   
  •   0   
  •  128 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yak-shudla-afrkantova-marina-naspravd_661.jpeg-->Як схудла Афрікантова Марина насправді?
Йде вже кілька років скандально відоме телешоу «Дом-2» на каналі ТНТ знову у всіх на слуху і на цей раз справа не в любові чи ненависті когось з учасників. Ефектна блондинка Марина Афрікантова, яка відрізнялася пишними формами, дуже сильно схудла, що викликало цілий ажіотаж у мережі інтернет. Всі кинулися обговорювати, як схудла Афрікантова Марина насправді, висловлюючи різні припущення, часом абсурдні і безпідставні.

Як схудла Марина Афрікантова?


За словами самої дівчини, вага вона почала набирати після сварки з коханою людиною і з тих пір випробувала величезна кількість самих різних дієт. Але ні голлівудська, ні японська ні гречана або яка-небудь інша дієта не приносили результату і пішли, здавалося б, назавжди кілограми поверталися знову. Все змінилося, коли на одній з презентацій учасниця «Дому-2» зустріла Аллу Духову. Великої танцівниці також вдалося скинути зайві кілограми і натхненна її результатами, Афрікантова вирішила худнути, а як це відбувалося по правді, буде поведано нижче.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yak-shudla-afrkantova-marina-naspravd_782.jpeg-->Як схудла Афрікантова Марина насправді?

Все геніальне просто: дівчина перейшла на правильне харчування і стала виконувати фізичні вправи. Вона виключила з раціону висококалорійні продукти і ті, які викликають підвищений апетит . Смаженого, здоби, солоного і солодкого він оголосила бій. Здобу і випічку замінила продуктами на основі цільного зерна – хлібом хлібом, хлібцями. Стала налягати на крупи, готувати з них каші. Їла невеликими порціями і не менше 5-ти разів на день, включила в раціон велика кількість фруктів і овочів, які очищають організм і налагоджують нормальну роботу кишечника. Тим, хто цікавиться, на скільки схудла Марина Афрікантова, варто відповісти, що дівчина скинула більше 10 кг. А ще вона зрозуміла важливість в раціоні води і став пити її просто так, навіть коли не відчувала спраги.
загрузка...
Написати Вконтакте