» » Яблучний розвантажувальний день
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:30)   
  •   0   
  •  95 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yabluchniy-rozvantazhuvalniy-den_791.jpeg-->Яблучний розвантажувальний день
Розвантажувальні дні прописуються дієтологами для схуднення і підтримки фігури в хорошій формі. Однак розвантаження корисна будь-якій людині для того, щоб дати відпочинок організму від важкої їжі. Одним із найбільш ефективних для схуднення є яблучний розвантажувальний день.
Користь яблучних розвантажувальних днів
Якщо ви правильно харчуєтеся і регулярно проводите розвантажувальні дні – це гарантія того, що вам не знадобляться дієти. Під час розвантаження людина втрачає приблизно кілограм зайвої ваги, більшу частину якого становить вода, але близько 200 м – це жир.
Яблука містять багатий комплекс вітамінів групи В, С, Е і РР, а також калій, кальцій, залізо , фосфор і магній. Антиоксиданти, що містяться в яблуках, захищають організм від шкідливого впливу вільних радикалів і токсинів з навколишнього середовища. Яблучні розвантажувальні дні досить легко переносяться за рахунок великої кількості міститься в фруктах клітковини, вони корисні для нормального функціонування кишечника, покращують стан шкіри, є ефективною профілактикою атеросклерозу, помітно стимулюють імунітет і обмін речовин.
Варіанти яблучних розвантажувальних днів
Для класичного яблучного розвантажувального дня, вам буде потрібно 15-2 кг яблук та 2 літри води. Яблука для розвантаження краще придбати місцеві – вони містять більше цінних речовин, ніж магазинні, які привозять здалеку. Третина яблук можна запекти з корицею і невеликою кількістю меду. Весь обсяг яблук розділіть на 6 прийомів і з'їжте протягом розвантажувального дня. При сильному голоді дозволено додатково випити несолодкий зелений чай або відвар шипшини.
Менш жорсткими варіантами є яблучно-сирний і яблучно-кефірний розвантажувальні дні. Під час яблучно-сирною розвантаження на день покладається 1 кг яблук та 600 г сиру. Яблучно-кефірний розвантажувальний день проводять на 15 літрах кефіру (краще всього знежиреного) і 15 кг яблук. З питного режиму рекомендації ті ж, що і для класичного яблучного розвантажувального дня.
загрузка...
Написати Вконтакте