» » Найефективніший розвантажувальний день
 • автор: admin  
 • (3-07-2016, 19:29)   
 •   0   
 •  88 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/nayefektivnshiy-rozvantazhuvalniy-den_811.jpeg-->Найефективніший розвантажувальний день
Багато дієтологів вважають, що періодично влаштовувати розвантажувальні дні корисно не тільки для фігури, але і для травної системи, оскільки це дає можливість організму відпочити і позбутися від накопичених токсичних речовин.
Як провести найефективніший розвантажувальний день?

 • Дуже важливо, щоб в такий день у вас були нормальні настрій і самопочуття, оскільки вживання лише одного продукту потребує сили волі та гарного настрою.

 • У такі дні в організму з'являється можливість позбутися від токсинів, а щоб цей процес відбувався ефективніше, намагайтеся вживати достатню кількість чистої води.

 • До розвантажувального дня необхідно підготуватися, поступово зменшуючи порції їжі.

 • Також повільно слід збільшувати кількість їжі після проведення розвантажувального дня.


 • Ефективні розвантажувальні дні


  Багато хто стверджує, що проводити «разгруз» найлегше, включивши в своє меню рисову крупу. Наявність у ній складних вуглеводів рятує від почуття голоду, а велика кількість клітковини – природного адсорбенту, сприяє виведенню продуктів розпаду. Для проведення розвантажувального дня потрібно зварити склянку рису і отриману кашу розподілити на 3-4 порції, які слід з'їсти протягом дня. В якості перекусів дозволяється з'їсти 2-3 середніх яблука.
  Ефективні розвантажувальні дні для схуднення зручно проводити на сезонних овочах або фруктах. Наприклад, восени можна з легкістю влаштувати день на яблуках, з'їдаючи їх в день до 1.5 кілограмів. Більш щадний варіант – кефірно-яблучний день. Він передбачає 6 прийомів їжі, що включають половину склянки нежирного кефіру і одне середнє яблуко.
  На питання про те, чи ефективні розвантажувальні дні, більшість людей, які їх влаштовують, дають позитивну відповідь. Результат залежить від того, наскільки добре ви готуєтеся до такого дня і як точно дотримуєтеся умови. Дізнатися, який розвантажувальний день найефективніший для вас, можна тільки на власному досвіді. Втім, багато хто погоджуються з тим, що день, проведений на бурому (нешлифованном) рисі дає хороший результат.
  загрузка...
  Написати Вконтакте