» » Розвантажувальний день для вагітної, щоб знизити вагу
 • автор: admin  
 • (3-07-2016, 19:28)   
 •   0   
 •  175 
Розвантажувальний день для вагітної, щоб знизити вагу
Під час вагітності питання здоров'я матері набуває особливого значення. Однак ще важливіше ретельно стежити за здоров'ям малюка. Ці два параметри тісно пов'язані між собою. Проблеми з материнським здоров'ям майже відразу позначаються на стані дитини.
Стежачи за станом вагітної жінки, лікарі особливу увагу приділяють контролю ваги. Різке збільшення ваги може вказувати не тільки на зростання крихти і жирові відкладення у матері, але і на внутрішні набряки. Якщо причина зайвої ваги криється у останньому факторі, то необхідно приймати термінові заходи по позбавленню від зайвої рідини.
Внутрішні набряки можуть стати причиною порушення надходження кисню до малюка. Для боротьби з ними лікарі часто рекомендують розвантажувальні дні.

Які розвантажувальні дні можна влаштовувати вагітним?


Деякі майбутні матусі можуть засумніватися, чи можна вагітним влаштовувати розвантажувальні дні. Лікарі упевнені, що можна. Однак для цього стан здоров'я майбутньої мами повинно бути досить хорошим. Найкращим варіантом вважається такий, коли лікар призначає меню розвантажувального дня для вагітної, щоб знизити вагу, виходячи з особливостей протікання вагітності.
Найпопулярнішими розвантажувальними днями є такі:

 • Кефірний день. За добу пропонується випити 15-2 л кефіру. Якщо тільки сидіти на кефірі складно, можна додати трохи сиру і шматочок м'яса.

 • Сирний розвантажувальний день для вагітних складається з 600 г сиру з низьким відсотком жирності і 2 склянок несолодкого чаю. Розвантажувальний день на сирі при вагітності є найпопулярнішим днем, так як він переноситься легко, а організм при цьому отримує важливі поживні речовини.

 • Яблучний розвантажувальний день. За один прийом їжі можна з'їдати два яблука. Добова норма становить приблизно 15 кг фруктів.

 • Розвантаження на кашах. Найчастіше
  Розвантажувальний день для вагітної, щоб знизити вагу
  з цією метою застосовують гречану крупу, так як вона вважається найбільш корисною для організму.


 • Як робити розвантажувальні дні при вагітності?


  Розвантажувальні дні при вагітності повинні поєднуватися з невеликою фізичним навантаженням. Бажано в цей день не планувати далекі виходів з будинку, так як організм може відреагувати на зміну раціону стрибками тиску і змінами в роботі кишечника.
  Весь обсяг їжі ділять на 6 разів. Крім цього необхідно пити велику кількість мінеральної або чистої води. Якщо лікар помітить велика кількість набряків, він може виписати прийом сечогінних препаратів, які треба буде приймати протягом певного часу.
  загрузка...
  Написати Вконтакте