» » Розвантажувальний день на молоці
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:22)   
  •   0   
  •  170 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/rozvantazhuvalniy-den-na-moloc_371.jpeg-->Розвантажувальний день на молоці
Розвантажувальний день на молоці дозволяє організму очиститися і позбутися від зайвої рідини. Звичайно, один розвантажувальний день не допоможе прибрати жирові відкладення. Однак завдяки очищенню організму і позитивному впливу на обмін речовин такий розвантажувальний день вносить свою лепту в позбавлення від зайвої ваги.
Розвантажувальні дні для схуднення на молоці можна проводити тільки тим, хто добре переносить молоко. Якщо організм реагує на молоко розладом травлення, то слід вживати кип'ячене молоко, і денну дозу при цьому зменшити. Якщо непереносимість стосується лише свіжого молока, то краще замінити його кисломолочними продуктами.
Варіанти молочних розвантажувальних днів
Існують різні варіанти розвантажувальних днів на молоці:

  • Розвантажувальний день тільки на молоці . Добовий раціон повинен складатися з літра нежирного молока. Ця кількість молока розбивають на 5-6 прийомів. Молоко п'ють маленькими ковтками, затримуючи у роті. День переноситься непросто, тому краще робити розвантаження у вихідні дні. При сильної стомлюваності і запамороченні необхідно додати в раціон інші продукти: хліб, сир, висівки.

  • Розвантажувальний день на сирі і молоці . Цей варіант більше підходить тим, хто важко переносить голод. У день дозволяється вживати їжу 6 разів. 4 прийому їжі складаються з 100 г нежирного сиру. У нього можна додати 1 ст. л. пшеничних висівок, трохи фруктів або меду. Інші два прийому їжі складаються з склянки молока або кефіру. Крім цього дозволяється пити чисту воду.

  • Розвантажувальний день на молоці і чорному хлібі . Добовий раціон такого дня складається з літра молока і 150 г чорного хліба. Хліб допомагає отримати відчуття ситості. Якщо розвантажувальний день переноситься добре, кількість хліба можна зменшити. Крім цього можна пити чисту воду і зелений чай без цукру.
  • загрузка...
    Написати Вконтакте