» » Розвантажувальні дні для схуднення від Маргарити Корольової
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:22)   
  •   0   
  •  61 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/rozvantazhuvaln-dn-dlya-shudnennya-vd-margariti-korolovoyi_451.jpeg-->Розвантажувальні дні для схуднення від Маргарити Корольової
Розвантажувальні дні для схуднення від Маргарити Корольової користуються особливою популярністю, так як вони побудовані таким чином, щоб не тільки знизити вага, але і підтримати здоров'я організму.
Відомі актори і співачки вдавалися до допомоги розвантажувальних днів Королевою, щоб без шкоди для здоров'я в короткі терміни досягти необхідних результатів по схудненню.
У Маргарити Королевою є кілька дієт, які складаються з різних розвантажувальних днів. Найпопулярнішою серед них є дієта 9 днів, що складається з трьох варіантів розвантажувальних днів.
Дієта "9 днів" від Королевою
Маргарита Корольова об'єднує розвантажувальні дні дієти. Дієта "9 днів" складається з трьох блоків за три дні: рисовий блок, курячий і овочевий:

  • Рисові розвантажувальні дні від Маргарити Корольової . У ці дні дозволяється вживання тільки золотистого або білого довгозернистого (басматі) рису. Його необхідно готувати за спеціальним рецептом: ввечері замочують у холодній воді склянку рису, а вранці добре промивають. Після цього рис треба залити окропом у співвідношенні 1:2 і проварити 15 хвилин. Весь обсяг вареного рису ділять на 6 порцій для 6 прийомів їжі. Останній прийом їжі в розвантажувальний день на рисі від Маргарити Корольової повинен бути не пізніше 20 годин. Крім цього під час трьох прийомів їжі треба з'їдати по 1 ч. л. меду, не змішуючи з рисом. Звичайно, в день необхідно випивати велику кількість рідини - близько 25 літрів.

  • Курячі розвантажувальні дні . На день пропонується курча вагою 1200 г, зварений на пару. Шкіру і жирні частини є не треба. Кількість води залишається незмінним.

  • Овочеві розвантажувальні дні . В день можна з'їсти півкілограма тушкованих або варених і стільки ж сирих овочів. Дозволяється 3 ч. л. меду і зелений чай . Сіль і цукор залишаються під забороною, а чиста вода вітається.
  • загрузка...
    Написати Вконтакте