» » Розвантажувальний день на шоколаді
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:21)   
  •   0   
  •  61 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/rozvantazhuvalniy-den-na-shokolad_861.jpeg-->Розвантажувальний день на шоколаді
Ефективність таких короткочасних дієт була доведена неодноразово. Достатньо раз на тиждень відмовитися від прийому надмірно важкої їжі, замінивши її на невелику кількість шоколаду і ви досягнете помітних результатів. Звертайте увагу на той факт, що енергетична цінність шоколаду за весь день не повинна перевищувати 700-800 кілокалорій на добу.
Розвантажувальний день на шоколаді благотворно позначається на метаболізмі, прискорюючи його. Також відбувається очищення ШКТ і виведення зайвої рідини з організму. Але одним з основних аргументів, які зробили розвантажувальний шоко-день таким популярним, стало те, що за добу можна втратити до півтора кілограмів ваги. Крім того, дане ласощі володіє гарними смаковими якостями і приємним запахом, а значить, ви не будете себе виснажувати.
Шоколадний розвантажувальний день доведеться багатьом до смаку. Може здатися, що така міні-дієта не дозволить позбутися від зайвих кілограм, але це не так, головне використовувати гіркий шоколад, а не молочні його аналоги.

Розвантажувальний день на гіркому шоколаді


Одним з основних критеріїв є вибір. Слід купувати продукт, в якому відсутні будь-яких добавок і начинки. Вміст какао-бобів в такій плитці має бути не менше 80%. Для розвантажувального дня слід вживати виключно гіркий чорний шоколад.
Розвантажувальний день на шоколад і кава також актуальне. У цей час слід приймати таку ж кількість ласощі, як і при шоколадній дієті – 150 г розділити на 5 прийомів, але в перервах можна вживати каву без цукру. Приймати каву і шоколад не рекомендується, особливо людям з гіпертонією , так як обидва продукти підвищують тиск.
загрузка...
Написати Вконтакте