» » Дієта на салі для схуднення
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:18)   
  •   0   
  •  95 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-sal-dlya-shudnennya_721.jpeg-->Дієта на салі для схуднення
Сало - це не тільки смачний, але і корисний продукт, до якого багато хто ставляться з побоюванням. А дарма, адже існує дієта на салі для схуднення, засновником якої є польський доктор Я. Кваснєвський.
Користь дієти на салі
Свиняче сало багата ненасиченими кислотами (40%), селеном, а також арахідонової кислотою і воно ніяк не впливає на утворення целюліту. Дієта на свинячому салі не тільки допомагає схуднути, але і вивести з організму токсини, підвищити імунітет , нормалізувати гормональний фон і позбутися від шкідливого холестерину.
Дієта на салі на кожен день допомагає схуднути, завдяки тому, що вживання цього продукту сприяє насиченню, а отже, нервова система не буде страждати від постійного відчуття голоду.
Людський мозок на 60% складається з жирів, а тому жири тваринного походження дуже важливо включати в раціон. Крім того, тваринний жир володіє меншою калорійністю, ніж рослинний і легше засвоюється організмом. З'ївши на цій дієті на сніданок скибочку чорного хліба і сала, жовчний міхур і підшлункова залоза будуть краще працювати, а виведуться з організму накопичені за ніч токсини.
Харчування при дієті на салі
Точного раціону на день при дієті на салі не існує. Польський доктор Я. Кваснєвський рекомендує щодня вживати до 7 курячих яєць, м'ясо і сало в будь-якому вигляді, жирні вершки, домашню густу сметану, молоко з підвищеною жирністю.
Помилково вважати, що дієта на салі для схуднення, меню якого можна скласти самостійно, - це легкий спосіб позбутися від зайвої ваги . Харчуватися тільки жирною їжею досить складно. Не варто думати, що весь цей жирний раціон так легко дотримуватися. Організм буде вимагати овочевий салат або який-небудь гарнір, але, на жаль, на цій дієті вживання їжі, багатої на клітковину, суворо заборонено. Як виняток, доктор Кваснєвський дозволяє включити в раціон макарони, хліб і картоплю.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-sal-dlya-shudnennya_562.jpeg-->Дієта на салі для схуднення
Але тільки дуже рідко і в невеликих кількостях.
Дотримуватися дієти на салі можна досить довго, головне, щоб через 3-4 дні не пропало бажання худнути, вживаючи таку жирну їжу. Складно сказати, скільки кілограмів можна скинути на цієї новомодної дієти. Тут головне не тільки харчування, але і заняття спортом, здоровий сон і, звичайно ж, позитивний настрій.
Не варто забувати і те, що їжа не тільки повинна приносити задоволення, але і не позначатися негативно на здоров'я. Тому, перш ніж сісти на дієту на салі, слід проконсультуватися з лікарем.
загрузка...
Написати Вконтакте