» » Дієта на грейпфрутах
  • автор: admin  
  • (3-07-2016, 19:16)   
  •   0   
  •  114 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-greypfrutah_891.jpeg-->Дієта на грейпфрутах
Грейпфрут або як його ще називають «райський цитрус», є гібридом помело і апельсина. Неймовірно смачний і корисний з характерним гіркуватим присмаком він полюбився багатьом людям на планеті і далеко не випадково став активно включатися в склад дієти на грейпфрутах.

Користь грейпфрута при схудненні


В першу чергу треба відзначити, що в плодах міститься маса корисних речовин – вітамінів А , D, РР, С, групи В, мінеральних солей, органічних кислот, пектинів, фітонцидів – природних антибіотиків і т. д. Пектини допомагають знизити рівень холестерину низької щільності, до того ж їх дія посилюється лимонною кислотою. У плівках, якими поділяються на часточки, міститься нарингін, який стимулює травлення і обмінні процеси. Саме він сприяє спалюванню жиру. Крім того, м'якоть цього цитрусового нормалізує артеріальний тиск, знижує концентрацію глюкози в крові, покращує роботу печінки, ефективно очищаючи кров.

Дієта для схуднення на основі грейпфрута


Існує маса всіляких систем живлення, що включають вживання цього цитрусового. Найпростіший полягає в тому, щоб будь-основний прийом їжі починати з половинки цього плоду, таким чином зменшуючи звичний обсяг продуктів, вживаних за один раз. Великою популярністю
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-greypfrutah_392.jpeg-->Дієта на грейпфрутах
користується і яєчна дієта з грейпфрутами. Хоча повноцінною дієтою її назвати не можна, так як вона більше підходить для розвантаження. Для її реалізації необхідно кожну годину чергувати вживання білка курячого яйця і грейпфрута . Більше їсти нічого не можна, а ось пити можна скільки завгодно.
Без шкоди для свого здоров'я можна трохи змінити звичний раціон, підвищити рухову активність та включити в меню грейпфрут, а ще корисніше вживати на ніч. Він не тільки допоможе перемогти безсоння, але і стане активатором метаболізму, дозволяючи спати і при цьому худнути.
загрузка...
Написати Вконтакте