» » Дієта на бананах
 • автор: admin  
 • (3-07-2016, 19:16)   
 •   0   
 •  53 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-bananah_881.jpeg-->Дієта на бананах
Тому, хто бажає за короткий час скинути 3-4 кг, допоможе знаменита дієта на бананах, тривалість якої становить 7 днів.

Дієта на бананах і молоці


Меню цього плану харчування не дуже різноманітно, але голодним людина точно відчувати себе не буде.

 • У перший день дозволяється з'їсти на сніданок 1 банан і будь-який овочевий салат без заправки, обід складається з того ж салату і курячої грудки (100 г), на вечерю можна спожити 1 банан і 200 мл молока.

 • У другу добу сніданок складається з банана і склянки молока меню обіду повторює сніданок, а вечеря і зовсім складається тільки з 1 фрукта.

 • Сніданок третього дня складається з банана, на обід можна випити склянку молока і з'їсти салат зі свіжих овочів без заправки, а на вечерю випивається 200 мл молока.


 • Далі слід повторити всі дні з самого початку. Сьомий день дієти є розвантажувальним, тобто дозволяється пити воду і зелений чай, можна дозволити собі також 1 склянку свіжовичавленого соку, краще яблучного або апельсинового.
  Так як основу дієти складають банани і молоко, багаті калієм і білком, ви не будете відчувати себе голодним або виснаженим.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-na-bananah_812.jpeg-->Дієта на бананах

  Японська дієта на бананах


  Ще один варіант подібної дієти виглядає так – сніданок з 1 банана, перекус з 200 г молока або кефіру , обід з банана, обід та полуденок з 200 г кефіру. Дотримуватися цього плану харчування можна не більше 3 днів, а повторити його можна буде не раніше ніж через 2 тижні, так як ставитися до монодієти.
  Неважливо, виберіть ви перший план харчування або вам більше сподобається японський варіант, в будь-якому випадку не забувайте випивати за день 15-2 л води, не зайвим буде почати в цей період і прийом вітамінів. Якщо відчуєте себе погано, почне крутитися голова або постійно відчуватиметься сонливість і втома, припиняйте дотримання дієти.
  загрузка...
  Написати Вконтакте