» » Як схуднути за 3 місяці?
 • автор: admin  
 • (3-07-2016, 19:12)   
 •   0   
 •  1597 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yak-shudnuti-za-3-msyac_421.jpeg-->Як схуднути за 3 місяці?
Дієтологи сходяться в єдиній думці, що досягти хороших результатів у короткий проміжок часу просто неможливо. Для тих, кого цікавить, чи реально схуднути за 3 місяці, відповідь втішний, оскільки це мінімальний термін, за який організм може перебудуватися. До того ж таке схуднення не принесе шкоди здоров'ю і можна не боятися, що кілограми повернуться, як це відбувається при дотриманні коротких і строгих дієт.

Як схуднути за 3 місяці?


Щоб досягти непоганих результатів, пропонуємо розбити весь відведений час на три рівних етапи, причому у кожного періоду будуть свої нюанси.
Перший місяць . Почати варто з купівлі щоденника схуднення, де можна буде фіксувати необхідну інформацію і, звичайно ж, результати. Найважливіше – зміна принципів харчування. З'ясовуючи, чи можна схуднути за 3 місяці і як домогтися результатів, розглянемо основні правила дієтології:

 • Виключіть з раціону жирне, солодке, випічку та інші шкідливим, хоч і смачні продукти.

 • Варто перейти на дробове харчування, приймаючи їжу, п'ять разів на день. Це дозволить підтримувати метаболізм і не думати про голод. Найбільш ситним прийомом їжі-сніданок, а ось для вечері слід підбирати легкі для шлунка продукти.

 • Обов'язково включайте в раціон свіжі овочі і фрукти, які багаті клітковиною, необхідної для правильної роботи травної системи.

 • Щоденне меню слід розробляти, використовуючи корисні продукти: дієтичне м'ясо, рибу, вироби з борошна грубого помелу, крупи, кисломолочні продукти і зелень.

 • Для приготування страв використовуйте варіння, тушкування, запікання або ж готуйте на пару або грилі.

 • Обов'язково пийте очищену воду, так добова норма не повинна бути менше 15 л. Крім цього, можна пити натуральні соки, чай без цукру, а також трав'яні настої.

 • Раз на тиждень можна проводити розвантажувальні дні, які спрямовані на очищення організму. Для розвантаження підходять яблука, кефір або гречана каша.


 • Використовуючи відомі формули для розрахунку добової калорійності, і зменшіть отримане значення на 250 одиниць. При цьому варто відзначити, що добова норма не повинна бути менше 1200 ккал.
  Обов'язково додайте фізичні навантаження і краще всього звернути увагу на аеробні тренування , які дозволяють спалювати жири. Займатися стоїть два рази в тиждень, дотримуючись помірної інтенсивності. Можна бігати, стрибати на скакалці, їздити на велосипеді або плавати.
  Другий місяць . Щоб схуднути на 25 кг за 3 місяці, необхідно зменшити калорійність раціону, віднявши від значення 500 одиниць, але пам'ятайте про необхідному мінімумі. Виконуйте описані вище правила по харчуванню.
  Що стосується тренувань, то рекомендується додати ще два заняття з легкої інтенсивністю (людина може співати), за 30-60 хв.
  Третій місяць . Розбираючись в тому, як можна схуднути за 3 місяці, варто вказати, що саме з цього місяця, при дотриманні всіх правил, вага йде
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/yak-shudnuti-za-3-msyac_512.jpeg-->Як схуднути за 3 місяці?
  більш впевнено. Саме тому рекомендується додати до графіком має ще дві інтервальні тренування високої інтенсивності за 30 хв. Найкраще використовувати принцип, що припускає виконання вправи у високому темпі протягом 30 сек., а потім, 90 сек. в зниженому темпі і все повторюється спочатку. Можна також використовувати силовий тренінг, який дозволяє навантажити м'язи і зробити їх рельєфними. Що стосується харчування, то всі правила потрібно продовжувати дотримувати, а от калорійність на цьому терміні варто знизити до 1200 ккал.
  Багатьох цікавить, на скільки реально схуднути за 3 місяці, так от точного значення дати не можна. Дієтологи кажуть, що правильно і безпечно для організму втрачати в тиждень по 1-2 кг
  загрузка...
  Написати Вконтакте