Дієти
Дієта «Кохана» – меню на 14 днів
03.07.2016 485 0 admin

Дієта «Кохана» – меню на 14 днів

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-kohana-menyu-na-14-dnv_681.jpeg-->Дієта «Кохана» – меню на 14 днів
Шукаючи відповідний метод схуднення, не можна не звернути уваги на дієту, яка носить назву «Любимая» та вона розрахована на 14 днів. Вона передбачає повторення семиденного раціону, який являє собою сукупність окремих монодієт . Завдяки такій різноманітності ризик зірватися з дієти мінімізований.

Меню дієти «Улюблена» на 14 днів


Для початку хотілося б розглянути основні переваги цієї методики схуднення. У першу чергу це стосується відсутності обмежень на вживання дозволених продуктів. Завдяки цьому під час схуднення не відчувається голод, слабкість і запаморочення. За два тижні можна втратити до 10 зайвих кілограмів. Крім схуднення відбувається очищення організму від шлаків і токсинів.
Важливо зазначити і протипоказання, так не можна використовувати таку дієту при гастриті, виразці та ниркової недостатності. Заборонено так худнути вагітним і годуючим груддю.
Щоб не виникло проблем, і не відчувався сильний голод, рекомендується заздалегідь готуватися до дієти, зменшуючи кількість їжі.
Дієта «Улюблена» на 14 днів включає:

 • Питний – 1 3 і 6 день. В цей період необхідно вживати велику кількість рідини. Пити можна не тільки воду, але і трав'яні відвари, молоко, чай, кисломолочні продукти з низькою жирністю, бульйони і натуральні соки. Більший обсяг має становити саме чиста вода, яка допомагає виводити з організму токсини.

 • Овочевий – 2 день. Меню в цю добу дієти «Кохана», розрахованої на 14 днів, ґрунтується тільки на вживанні овочів, так за раз потрібно з'їдати 300 р. Овочі можна їсти в сирому вигляді, так і запікати, варити або тушкувати. В якості заправки можна використовувати сік лимона або оливкове масло.

 • Фруктовий – 4 день. В цю добу під забороною знаходяться соки і компоти. Дозволяється є різні фрукти, окрім бананів і винограду, оскільки вони є дуже калорійними.

 • Білковий – 5 день. В цей нарешті
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-kohana-menyu-na-14-dnv_122.jpeg-->Дієта «Кохана» – меню на 14 днів
  можна буде з'їсти що-то більш ситна, так дозволяється дієтичне м'ясо, риба і морепродукти . Крім цього, можна дозволити собі кисломолочні продукти, білок і бобові. У добу потрібно з'їсти 5 порцій по 150-200 р.

 • Завершення – 7 день. На сьому добу необхідно підготуватися до переходу на повноцінне харчування. Меню складайте з овочів, фруктів і білкових продуктів.


 • «Улюблена» дієта на 14 днів повторює всі сім днів з самого початку. Оскільки дієта має на увазі серйозні обмеження в їжі, посилені тренування можуть виявитися не під силу, але при цьому варто вести активний спосіб життя.
  Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день Дієта «6 пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/dyeta-6-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_411.jpeg-->Існує багато різноманітних методик схуднення, які
  Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день Дієта «Сім пелюсток» – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyeta-sm-pelyustok-menyu-na-kozhen-den_161.jpeg-->Хочете в короткий проміжок часу позбутися від зайвої ваги,
  Ефективна дієта на 10 днів, відгуки, меню від програми «Здоров'я» для швид ... Ефективна дієта на 10 днів, відгуки, меню від програми «Здоров'я» для швид ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivna-dyeta-na-10-dnv-vdguki-menyu-vd-programi-zdorovya-dlya-shvidkogo-shudnennya_151.jpeg--> Дана
  Дієта Чарівниця: меню, відгуки та результати схуднення Дієта Чарівниця: меню, відгуки та результати схуднення
  Чарівниця - це чергова дієта, яка використовує принципи білкового вуглеводного чергування для схуднення (БУЧ). За рахунок цього довше не настає плато
  Питна дієта: відгуки та результати схудлих, меню на 7 днів Питна дієта: відгуки та результати схудлих, меню на 7 днів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pitna-dyeta-vdguki-ta-rezultati-shudlih-menyu-na-7-dnv_831.jpeg-->
  Дієта Улюблена: докладне меню на 7 і 12 днів Дієта Улюблена: докладне меню на 7 і 12 днів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-ulyublena-dokladne-menyu-na-7-12-dnv_151.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]