» » Дієта за місячним календарем
  • автор: admin  
  • (5-06-2016, 20:51)   
  •   0   
  •  326 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-06/dyeta-za-msyachnim-kalendarem_181.jpeg-->Дієта за місячним календарем
Вже давно наукою доведено, що місяць, а конкретно її фази, впливають на психіку і фізичний стан людей. Саме на цьому ґрунтуються дієтологи, розробляють місячні календарі дієт і краси.

Дієта за місячним календарем


Місячна дієта сьогодні користується особливою популярністю, адже цей метод схуднення є досить ефективним. Дотримуючись рекомендації дієтологів можна без особливих зусиль позбутися від 6 і більше кілограм.
Отже, в фазу спадною місяця слід відмовитися від солодкого і мучного, а ось пити в цей час слід якомога більше, адже саме рідина відповідає на нормальний обмін речовин в організмі.
У фазу молодика варто ввести в свій раціон білкову їжу. Це можуть бути нежирні сорти м'яса або риби, а також корисними будуть молочні продукти, бажано готувати страви на пару або варити.
У фазу зростаючої місяця є ризик зіпсувати свою фігуру, т. к. в цей час місяць сприяє збільшенню ваги людини. З цієї причини в період зростаючого місяця слід вживати лише страви з овочів і фруктів, бажано їсти їх у свіжому вигляді. Також відмовтеся від солі, адже вона, як відомо, затримує в організмі воду.
У фазу повного місяця варто урізноманітнити своє меню продуктами, збагаченими клітковиною, наприклад, вівсяної або пшеничною кашею, квасолею, ягодами та ін. Також дієтологи рекомендують у цей час вживати кисломолочні продукти, особливо корисним буде нежирний кефір.

Коли починати дієту за місячним календарем?


Багато дієтологів вважають, що початок дієти за місячним календарем має припадати на фазу молодика і повного місяця, т. к. це найкращий час для схуднення. Саме в цей період в організмі людини рівномірно розподіляються мікроелементи і вода, налагоджується процес обміну речовин, що сприяє ефективному схудненню.
Якщо дієту починати в період місяця, що убуває, то процес позбавлення від зайвої ваги пройде спокійно, без нервових зривів і фізичного виснаження.
загрузка...
Написати Вконтакте