» » Метаболічна дієта - меню на кожен день
 • автор: admin  
 • (5-06-2016, 18:13)   
 •   0   
 •  708 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-06/metabolchna-dyeta-menyu-na-kozhen-den_561.jpeg-->Метаболічна дієта - меню на кожен день
Що таке дієта швидкого метаболізму? Це певний спосіб зниження ваги, який ґрунтується на прискореному обмін речовин , а також на те, що після неї зберігається результат.
Особливості дієти
Сенс цієї дієти полягає в тому, щоб знизити поява інсулінового гормону естрогену і, від яких повністю залежить, в якій кількості відбувається накопичення жирових відкладень в організмі, а також як працюють гормони, які відповідають за спалювання жирів (тестостерон, адреналін, соматотропін і, звичайно ж, норадреналін).
Дуже багато хто вважає, що для того, щоб позбавитися від зайвих кілограмів, необхідно постійно морити голодом організм і рахувати калорії, але це не дуже важливо, як виявилося. Головне, правильно розподіляти продукти на весь день.
Метаболічна дієта меню на кожен день
У цієї дієти, як і в будь-якій іншій, є свої позитивні сторони:

 • Забудьте про підрахунок калорій і заборону на улюблені страви.

 • Завдяки принципом правильного підходу до складеного меню, то ця метаболічна дієта, в меню якої входять білки, працює навіть в нічний час.

 • Збалансована система не примушує себе довго чекати і приносить свої плоди.

 • Не слабить.

 • Ідеальна для людей, у кого є проблеми з травленням.


 • Звичайно, крім всіх цих позитивних якостей, у цієї дієти має і свій досить-таки великий мінус. Вся справа в тому, що жінки звикли худнути швидко, але тут цього не вийде. Але тут потрібно подумати про метаболічному синдромі у жінок, що не у всіх однаковий, тому ця дієта підійде кожній. Більш того, скинутий вага більше 1 кг за тиждень, погано позначається на загальному стані здоров'я.
  У даній дієті необхідно розділяти продукти на 5 груп, в залежності від вуглеводів. Але обмежувати себе ні в чому не треба.
  Перший етап
  Метаболічний синдром на цьому етапі дієти триває 2 тижня, тому і всі жири різко спалюються. У цей час потрібно вживати ті продукти, в яких відсутні жири і вуглеводи або, принаймні, є низький вміст. Щодня потрібно випивати по одній столовій ложці оливкової олії.
  У цей період потрібно харчуватися тільки продуктами з нульовим вмістом жиру і вуглеводів.
  Таблиця балів:
  Метаболічна дієта - меню на кожен день

  Другий етап
  Даний етап регулюється в залежності від того, яка поставлена перед собою мету. Вага знижується поступово.
  Харчуватися слід за схемою:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-06/metabolchna-dyeta-menyu-na-kozhen-den_473.png-->Метаболічна дієта - меню на кожен день

  Приблизне меню виглядає так:
  Метаболічна дієта - меню на кожен день

  Третій етап
  Закріплюємо отриманий результат, тому в їжу додається трохи більше їжі, ніж у попередньому, крім вечірнього прийому їжі (по 1 балу на сніданок і обід). Також будь-яка порція їжі не повинна бути більше 250-300 мл, а перерва між прийомами їжі не повинен бути більше трьох годин.
  Приблизне меню виглядає так:
  Метаболічна дієта - меню на кожен день
  загрузка...
  Написати Вконтакте