Дієти
Кремлівська дієта – меню на 10 днів
15.05.2016 568 0 admin

Кремлівська дієта – меню на 10 днів

Дієти
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/kremlvska-dyeta-menyu-na-10-dnv_491.jpeg-->Кремлівська дієта – меню на 10 днів
Якщо провести опитування серед жінок, чому вони не хочуть худнути, то частіше за все відповідь буде пов'язаний з небажанням серйозно обмежувати себе в харчуванні. У такому випадку можна запропонувати унікальну дієту, яка, незважаючи на свою назву «Кремлівська», була придумана в Америці і нібито використовують її військові і астронавти. Ця методика грунтується на вживанні великої кількості білка і відмови від вуглеводів, завдяки чому організм починає витрачати свої запаси жиру.

Принципи, на яких базується просте меню кремлівської дієти


Основні білкові продукти, дозволені під час схуднення – риба, м'ясо і морепродукти. Що найдивовижніше і приваблива для багатьох, можна є улюблений шашлик, відбивні і котлети. Можна не відмовляти собі в задоволенні, поласувати улюбленим сиром, але тільки твердих сортів, нехай і самих жирних. У меню кремлівської дієти на 10 днів може бути присутнім навіть улюблена багатьма ковбаса, головне, щоб вона була якісною. Щоб підтримувати роботу кишечника потрібно їсти свіжі фрукти і овочі, в яких є багато клітковини.
У категорію забороненої їжі входять продукти, що містять вуглеводи, тобто солодке, борошняне, каші, картопля і т. д. не Можна протягом 10 днів є і цукор. Важливо також пити багато води, але тільки це не повинні бути солодкі напої, компоти та магазинні соки.
Одне з головних відмінностей кремлівської дієти – доведеться підраховувати бали, які нараховуються на вуглеводи, так 1 г прирівнюється 1 у.е. Щоб було зручно розрахувати меню на 10 днів кремлівської дієти, є спеціальна таблиця всіх продуктів, яку ви зможете знайти тут.
Правила побудови меню:

 • У перші два тижні щодня можна з'їдати продуктів на 20 в.е. Фрукти в цій час є заборонено. В залежності від свого початкового ваги можна втратити від 15 до 10 кг. При бажанні тривалість першого етапу дієти можна продовжити.

 • Якщо ж скинутий вага цілком влаштовує, то можна переходить на наступний щабель, і додавати по 5 у.е. на кожен день. Бувають випадки, коли вага знову починає додаватися, тому можна знову повернутися до першого етапу не більше 20 в.е.

 • Коли залишиться схуднути на пару кілограмів можна переходити на наступний етап, який повинен тривати 2-3 міс. У такому випадку потрібно в день додавати по 10 у.е. Важливо розрахувати для себе відповідне кількість вуглеводів. Багато людей вже на цьому етапі в день їдять по 60 у.е.


 • Меню кремлівської дієти на 10 днів потрібно складати так, щоб харчуватися регулярно і невеликими порціями, що допоможе уникнути почуття голоду. Така схема дієти дозволяє схуднути і поступово звикнути до правильного харчування.

  Зразкове меню кремлівської дієти


  Ця методика схуднення дозволяє самостійно, в залежності від своїх смакових переваг, розробити для себе меню з урахуванням усіх існуючих правил. В якості прикладу розглянемо кілька варіантів.
  Приклад №1 (30 в.е):

 • Ранок: омлет, приготовлений з чотирьох яєць з тертим сиром і чай.

 • Обід: порція 250 г супу із селери, морквяний салат, ескалоп і кави.

 • Перекус: 30 г арахісу.

 • Вечір: порція вареної риби, листовий салат, шматочок сиру, 200 г сухого червоного вина.
 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/kremlvska-dyeta-menyu-na-10-dnv_202.jpeg-->Кремлівська дієта – меню на 10 днів


  Приклад №2 (22.е):

 • Ранок: 150 г сиру, кілька варених яєць з грибами і чай.

 • Обід: 100 г овочевого салату, заправленого олією, свиняча відбивна і кави.

 • Перекус: 30 г волоських горіхів.

 • Вечір: 100 г відвареної цвітної капусти, запечена з сиром грудка і чай.


 • Використовуючи ці приклади, кожен зможе скласти для себе відповідне меню. Наостанок ще одна порада: з'єднайте дієту і регулярні фізичні навантаження, і тоді результат буде ще кращим.
  Французька дієта на 14 днів – меню Французька дієта на 14 днів – меню
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-07/francuzka-dyeta-na-14-dnv-menyu_291.jpeg-->При бажанні позбутися зайвої ваги за нетривалий проміжок часу,
  Дієта БУЧ – меню на тиждень Дієта БУЧ – меню на тиждень
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/dyeta-buch-menyu-na-tizhden_551.jpeg-->Всі бажаючі скинути вагу повинні підібрати для себе ефективну дієту.
  Білкова дієта на тиждень Білкова дієта на тиждень
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/blkova-dyeta-na-tizhden_661.jpeg-->Існує багато методик схуднення, які мають різну дію і засновані на
  Кремлівська дієта – меню на кожен день Кремлівська дієта – меню на кожен день
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/kremlvska-dyeta-menyu-na-kozhen-den_331.jpeg-->Вибрати відповідну й ефективну дієту – завдання не з простих.
  Пісна дієта для схуднення на 7 днів Пісна дієта для схуднення на 7 днів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/psna-dyeta-dlya-shudnennya-na-7-dnv_711.jpeg-->Є різні методики для позбавлення від зайвої ваги, серед яких
  Кремлівська дієта для схуднення, відгуки Кремлівська дієта для схуднення, відгуки
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-dlya-shudnennya-vdguki_881.jpeg--> Кремлівська дієта для схуднення на сьогоднішній день,
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]