» » Кето-дієта - меню на тиждень
 • автор: admin  
 • (15-05-2016, 15:09)   
 •   0   
 •  271 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/keto-dyeta-menyu-na-tizhden_571.jpeg-->Кето-дієта - меню на тиждень
Організм використовує надходять ззовні речовини, білки, жири і вуглеводи, для отримання енергії і регенерації. Вуглеводи – найпростіший джерело отримання необхідної енергії. Позбувшись його, організм починає використовувати кетони – продукт окислення жирних кислот, і дуже швидко спалює зайві кілограми. Саме на цьому принципі заснована популярна сьогодні циклічна кето-дієта , меню якої оптимально для жінок.
Раціон і принципи кето-дієти
Ефективність кето-дієти заснована на тому, що позбавлений вуглеводів організм починає посилено розщеплювати білки і жири. Однак процес переробки білків настільки енерговитратний, що їх енергетичної цінності тільки на це і вистачає, а головним джерелом енергії для життєдіяльності стають жири, а точніше – отримані з них кетони. Причому використовує організм в такому разі не тільки жири, отримані з їжею, але і ті, що вже накопичені організмом.
Раціон кето-дієти заснований в основному на білкової їжі (м'ясо, риба, субпродукти, сир, сир, горіхи, можна також деякі овочі – капуста, огірки, кабачки – до 100 г на добу), причому сильного зниження калорійності і жирності ця дієта не вимагає, тому людина не страждає від голоду. Це суттєва перевага даного режиму. Однак позбавлення вуглеводів добре переносять далеко не всі, і саме з-за цього кето-дієта вважається важкою для витримування. Щоб знизити веде до зривів стресовий фактор дієти, а також її небезпека, лікарі пропонують використовувати циклічний варіант кето-дієти.
Циклічна різновид кето-дієти передбачає чергування низьковуглеводних і практично безвуглеводних днів. Такий режим харчування також допомагає швидко схуднути, але при цьому зберегти м'язову масу. Крім цього, циклічна кето-дієта менш шкідлива для організму, т. к. повне виключення вуглеводів може привести до серйозних проблем з кишечником і нирками.
Меню на тиждень кето-дієти для жінок включає:

 • сир, шинку, яйця, тонкий підсушений тост – на сніданок;

 • відварне м'ясо чи морепродукти – на другий сніданок;

 • м'ясний суп з капустою, кабачком, цибулею і зеленню – на обід;

 • горіхи або сир – на полудень;

 • парові котлети і салатну зелень – на вечерю.


 • Два рази в тиждень дозволяється включити в раціон до 100 г вуглеводних продуктів – круп, ягід, овочів.

  Кето-дієта і фізичні навантаження - меню на тиждень


  Низковуглеводний режим харчування з високим вмістом білків відмінно поєднується з фізичними навантаженнями, які допомагають сформувати гарний спортивний силует. В даному випадку режим харчування дещо видозмінюється – перед тренуванням необхідно вживати вуглеводні продукти, оскільки вони потрібні для постачання енергією працюючих м'язів.
  Зразкове меню кето-дієти при фізичних навантаженнях:

 • омлет із зеленню – на перший прийом їжі;

 • овочі та стейк – на другий;

 • овочі і риба – на третій;

 • варена курка, зелень, кефір – останній прийом їжі;

 • овочі, м'ясо або риба, 30 г відвареного дикого рису – прийом їжі перед тренуванням;

 • протеїновий коктейль – після тренування.


 • Мінуси кето-дієти
  Раціон з великою кількістю білкової їжі і дуже низьким вмістом овочів викликає проблеми в роботі кишечника, що може привести до серйозних захворювань. Щоб цього уникнути, лікарі рекомендують включати в раціон клітковину, яку можна придбати у вигляді порошку. Вміст вуглеводів в ній вкрай мало, зате на роботі кишечника ця добавка позначиться позитивно.
  Багато людей, що сидять на
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-05/keto-dyeta-menyu-na-tizhden_782.jpeg-->Кето-дієта - меню на тиждень
  кето-дієті, відзначають зниження працездатності і занепад сил. Це результат нестачі вуглеводів, які живлять і мозок, і м'язи. Триває ефект занепаду зазвичай всього кілька днів, потім організм повністю перебудовується на процес ліполізу і починає отримувати енергію від кетонів.
  Про те, що процес ліполізу запущений, сигналізує ацетоновий запах, який з'являється у сидить на дієті. Щоб його знизити, необхідно вживати підвищену кількість води – 3 л на добу.
  Небезпечна кето-дієта і низькою кількістю вітамінів, тому в період її дотримання потрібно прийом аптечних препаратів.
  загрузка...
  Написати Вконтакте