» » Дієта при подагрі в період загострення
 • автор: admin  
 • (24-04-2016, 16:12)   
 •   0   
 •  147 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-pri-podagr-v-perod-zagostrennya_491.jpeg-->Дієта при подагрі в період загострення
Захворювання, яке пов'язане з порушенням обмінних процесів називається подагрою . При цьому недугу в організмі утворюється велика кількість сечової кислоти. Її відкладення відбувається у всіх суглобах, у зв'язку з чим людина відчуває в них сильні болі. Насамперед уражаються пальці нижніх і верхніх кінцівок. Медицина не здатна впоратися з цією недугою. На сьогоднішній день немає препаратів, які змогли б позбавити людину від цієї хвороби. Проте якщо з нею не боротися, то захворювання може перейти в хронічну форму. З метою усунення симптомів цієї недуги і створення умов, несприятливих для відкладання солей, була розроблена дієта для хворих на подагру. Її основне завдання - нормалізувати обмін пурину і зменшити утворення сечової кислоти.

Дієта при подагрі в період загострення


При перших же ознаках захворювання людині рекомендовано дотримуватися дієти. Ця хвороба супроводжується наступними симптомами: з'являються болі в ушкодженому суглобі, виникають набряки. Як правило, ця симптоматика зберігається протягом двох тижнів, після чого хвороба відступає. У цей період, щоб полегшити больові відчуття, слід не тільки дотримуватися засад запропонованого харчування, але і дотримуватися кожне правило дієти при подагрі:

 • приймати їжу потрібно 4 рази, через рівні відрізки часу;

 • не допускаються голодування чи переїдання;

 • хворому слід вживати не менше 3 літрів рідини тоді, коли хвороба загострена.


 • Тепер розглянемо принципи дієти при подагрі, а так само що корисно вживати в їжу, а що не можна.
  Почнемо з забороненої їжі. До неї відносять бульйони з м'яса, грибів, а також риби, копчену продукцію, м'ясо та всі субпродукти. При загостренні хвороби категорично потрібно відмовитися від консервованої продукції, прянощів, бобових культур, сирів. З напоїв слід виключити алкогольні напої, міцні чаї і натуральну каву. З солодощів - тістечка, торти, цукерки , шоколад.
  При загостренні подагри на ногах рекомендується дієта, яка передбачає вживання рідкої їжі: пісних овочевих супів, компотів, сиру, каш.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-pri-podagr-v-perod-zagostrennya_242.jpeg-->Дієта при подагрі в період загострення
  Дозволяється вживання кисломолочної продукції. Слід врахувати, що готувати їжу необхідно з використанням мінімальної кількості масла і солі.
  Пуриновая дієта при подагрі ґрунтується на вегетаріанському харчуванні, згідно з яким можна включити в свій раціон супи, фрукти, салати з фруктів і овочів . Обов'язково потрібно вживати хліб, ягоди та горіхи.
  Коли хвороба відступить, можна урізноманітнити меню за допомогою нежирної риби, яєць, пісного м'яса. З солодощів дозволений мармелад, пастила, зефір.
  загрузка...
  Написати Вконтакте