» » Дієта при здутті кишечника
  • автор: admin  
  • (24-04-2016, 16:12)   
  •   0   
  •  123 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-pri-zdutt-kishechnika_311.jpeg-->Дієта при здутті кишечника
Підвищений газоутворення в кишечнику може бути викликано різними причинами. Цей стан супроводжується нудотою, дискомфортом в черевній порожнині, вагою, запорами. Правильне харчування і дієта при здутті живота здатні позбавити від цих проблем і налагодити правильну роботу кишечника.

Дієта при здутті кишечника


З раціону харчування при підвищеному газоутворенні слід прибрати продукти, які здатні викликати здуття. Але при цьому їх слід замінити аналогічними по харчовій цінності стравами, щоб меню було збалансованим і повноцінним. Заборонено вживання бобових, винограду і груш, капусти, редьки, жирного м'яса і риби, копченої ковбаси, здобної і свіжої випічки, газованої води, пшоняної каші, цільного молока та продуктів з нього. Під час дієти при здутті показані наступні продукти: пісне відварене м'ясо, нежирна несолона риба, буряк, гарбуз, моркву, теплі напої, кисломолочні продукти, черствий хліб, сухофрукти, супи, гречана і рисова каші, свіжа зелень.
Слід пам'ятати, що переїдання при дієті ні в якому разі неприпустимо. Їсти потрібно часто, але потроху, щоб кишечник встиг переробити їжу. Щоб гази не утворювалися харчуватися необхідно строго по годинах – тоді ШКТ встигне підготуватися до роботи і проблем з травленням не буде.
Багато хто думає, що підвищене газоутворення провокує вода. Але це зовсім не так. При здутті, навпаки, потрібно випивати за добу не менше 15 літрів води – вона здатна нейтралізувати бульбашки газу.

Особливості дієти при здутті кишечника і запорах


Якщо здуття супроводжується запорами, то в меню дієти слід включити продукти, які стимулюють роботу кишечника і одночасно містять м'яку клітковину . Це, насамперед, сухофрукти, а також свіжа рослинна їжа. Крім того, вкрай корисні в цьому випадку буряковий і морквяний соки, рослинна олія.
Дієта при здутті кишечника
загрузка...
Написати Вконтакте