» » Дієта при кандидозі кишечника
 • автор: admin  
 • (24-04-2016, 16:11)   
 •   0   
 •  161 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-pri-kandidoz-kishechnika_701.jpeg-->Дієта при кандидозі кишечника
Кандидоз викликають гриби роду Candida. Вони знаходяться в кожному здоровому організмі, а при сприятливих умовах починають швидко розмножуватися, пригнічуючи здоров'я людини. Ці мікроорганізми найчастіше вражають кишечник, порожнину рота і статеві органи. Їх зростання спостерігається при зниженні імунітету, прийом антибіотиків і неправильному харчуванні.
Симптоматика цього захворювання вкрай неприємна. До неї відносять мігрені , біль у суглобах, порушення травних процесів, втому і депресивні стани. Якщо не проводити лікування, то хвороба може набути хронічну форму. Для усунення цієї недуги лікарі зазвичай призначають комплексний підхід до лікування: прийом засобів, спрямованих на знищення грибків і дріжджів, дієту, і препарати, що відновлюють мікрофлору кишечника. Розглянемо докладніше тому, як слід правильно харчуватися в періоди загострення даного захворювання.

Дієта при лікуванні кандидозу


Правильне повноцінне харчування людини не дасть мікроорганізмів плодитися. Вони будуть позбавлені джерел, що підтримують для них оптимальні умови для розмноження. Дієта при кандидозі кишечника, перш за все, спрямована на виключення прийому простих вуглеводів, цукрів. Це саме та їжа, яка створює сприятливі умови в організмі для розвитку бактерій.
Список заборонених продуктів дієтою при кандидозі шлунка і статевих органів у жінок досить широкий. До них відносяться пакетовані соки, різні солодощі, борошняні та макаронні вироби, мед, фрукти , містять підвищений відсоток цукристих речовин, цукор, алкогольні напої.
При кандидозі шлунка, згідно дієті, слід обмежити вживання наступних продуктів:

 • свинини;

 • жирних продуктів, таких як копченості, ковбаси;
 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-04/dyeta-pri-kandidoz-kishechnika_222.jpeg-->Дієта при кандидозі кишечника

 • консервовану продукцію;

 • гриби.


 • Лікувальна дієта при кандидозі ШКТ спрямована на вживання молочної та кисломолочної продукції, яєць, овочів і низьковуглеводних фруктів, пісного м'яса. Крім цього, хворим часто призначають препарати, що підтримують флору кишечника. До них відноситься біфіформ, біфідумбактерин, лінекс.
  Крім дотримання вищеописаною дієти слід спати не менше 8 годин, уникати надмірних розумових, а також фізичних навантажень, нервових потрясінь.
  загрузка...
  Написати Вконтакте