» » Дієта для очищення організму
  • автор: admin  
  • (29-03-2016, 20:23)   
  •   0   
  •  256 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dlya-ochischennya-organzmu_201.jpeg-->Дієта для очищення організму
Наші волосся, колір обличчя, здоров'я шкіри залежить від того, що ми їмо. Якщо продукти, що потрапляють в організм натуральні, максимально різноманітні, то вищевказані проблеми обійдуть вас стороною. В іншому ж випадку потрібно буде вдатися до правильного харчування для очищення вашого організму.

З чого почати очищення організму?


Методики очищення організму прості. Для цього необхідно прибрати з раціону смажене, борошняне, жирне, напівфабрикати, також відмовитися від куріння і алкоголю. Можна спробувати використовувати спеціальні препарати для очищення організму, вибір яких в аптеках досить великий.
Існують також продукти для очищення організму. При їх вживанні процес очищення сповільниться, але буде безперервним, поки очисні продукти будуть частиною нашого раціону. Отже, в холодильнику завжди необхідно мати: лимон, часник, паростки брокколі, насіння кунжуту, капуста, буряк, імбир, чилійський перець і круглий коричневий рис.

Дієта для очищення організму


Організм здатний самостійно очищатися, але все ж ваша допомога йому потрібна. Добре допоможуть для очищення організму розвантажувальні дні. За період, так би мовити, «розвантаження» ми звільняємося від токсинів і шлаків, а наш обмінний процес максимально відновлюється. Намагайтеся дотримуватися систематичних розвантажувальних днів, наприклад, раз в два тижні. Віддають перевагу частіше яблучним, кефірним розвантажувальним дням, не менш популярні і очищення гречкою, фрешами і м'ясом.
Очищення організму кефіром в побуті у прихильників здорового харчування вже давно. Триває процес три дні. У перший день потрібно випити не менше трьох літрів води і кефіру. Дозволяється з'їсти шматочок підсушеного чорного хліба. На другий день п'ємо тільки свіжовичавлені домашні соки, як правило це яблучний, буряковий, капустяний, морквяний.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dlya-ochischennya-organzmu_402.jpeg-->Дієта для очищення організму
На третій день починаємо з легкого сніданку. Намагайтеся дотримуватися в цей день роздільного вегетаріанського харчування і обмежуватися малими порціями.
Також можете спробувати рисове очищення організму, правда, воно більш довгий. Суть в тому, щоб протягом двох місяців їсти на сніданок вимочений рис, обмежуючи вживання кухонної солі, гострих страв та алкоголю. Для цього найкраще підійде бурий (коричневий) рис, який перед вживанням повинен запарюватися 4 дня і щодня промивати. Щоб процес готування був зручніше, використовувати відразу чотири баночки з рисом. Приблизно на один сніданок йде два-три столові ложки рису.
загрузка...
Написати Вконтакте