» » Дієта Дюка - дозволені продукти
 • автор: admin  
 • (29-03-2016, 20:09)   
 •   0   
 •  280 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dyuka-dozvolen-produkti_491.jpeg-->Дієта Дюка - дозволені продукти
Дієта П'єра Дюкана сьогодні знайшла величезну популярність серед бажаючих розпрощатися із зайвими кілограмами.
Продукти, дозволені для дієти Дюкана досить різноманітні, і цілком підходять для повсякденного харчування. Головні правила такої дієти - обов'язково випивати 15 л і більше води в добу, є певна кількість вівсяних висівок. При цьому на протязі декількох етапів слід вживати їжу, в якій дуже мало вуглеводів, а про те, яку саме, ми вам зараз докладно розповімо.
Дозволені продукти для етапу «Атака» дієти Дюкана
Скільки може тривати ця фаза, залежить від кількості зайвих кілограмів:

 • при надлишку 10-20 кг – фаза триває 3-5 днів;

 • при надлишку 20-30 кг – фаза триває 5-7 днів;

 • коли надлишок становить 30 кг і більше – фаза може тривати 5-10 днів максимум.


 • При дієти Дюкана в період «атаки» дозволені продукти збагачені білком. Це може бути м'ясо індички, пісна шинка, курча без шкірки, теляча печінка, морепродукти і пісна риба. Не можна їсти цукор, варене м'ясо качки, гусака, зайця, телятини, свинини, ягнятини і яловичини.
  Слідуючи правилам такого харчування можна розпрощатися з 2-6 кілограмами ваги. Головним завданням етапу «атака» є розщеплення жирів.
  Дозволені продукти для етапу «Круїз» (чергування) дієти Дюкана
  На етапі «круїз» відбувається почергова зміна белковосодержащих продуктів і овочів:

 • якщо втрачено менше 10 кг ваги – овочі і протеїни чергуються 1/1 день або 3/3 дні;

 • якщо втрачено 10 кг і більше – протеїни та овочі чергуються 5/5 днів.


 • На етапі «чергування» дієти Дюкана дозволені продукти рослинного походження. Можна їсти все варені овочі або приготовані на грилі. Не можна їсти картоплю, горох, авокадо, боби, сочевицю, кукурудзу оливки і інші продукти, що містять крохмаль. Також, можна собі дозволити з'їсти два продукту із запропонованого списку: молоко, желатин, гострий перець, часник, спеції, пару чайних ложечок білого або червоного вина, вершки, какао.
  Дозволені продукти для етапу «Закріплення» дієти Дюкана
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-dyuka-dozvolen-produkti_432.png-->Дієта Дюка - дозволені продукти

  Тепер потрібно закріпити вага, досягнутий за всі попередні етапи. Тривалість даної фази виводиться зі співвідношення: 10 днів за 1 втрачений кілограм.
  У цей період дозволено вживати продукти з меню першого етапу, овочі з другого етапу, порадувати себе щоденною порцією фруктів, крім бананів, вишні, черешні. Також допускається з'їсти 2 шматочки хліба, 40 грамів сиру і продукт містить крохмаль (картоплі, рис, макарони тощо). Найприємнішим моментом фази «закріплення» є те, що 2 рази на тиждень, за одну трапезу можна дозволити собі з'їсти що хочеться, і влаштувати маленьке свято для себе коханої.
  загрузка...
  Написати Вконтакте