» » Дієта Хейлі Помрой – меню на кожен день
  • автор: admin  
  • (29-03-2016, 20:05)   
  •   0   
  •  303 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-heyl-pomroy-menyu-na-kozhen-den_341.jpeg-->Дієта Хейлі Помрой – меню на кожен день
Розроблене зразкове меню дієти Хейлі Помрой спрямоване на те, щоб прискорити метаболізм, а це, як запевняють фахівці, є основною складовою схуднення. Дієтолог стверджує, що дотримуючись всіх рекомендацій можна за місяць схуднути на 10 кг, звучить заманливо, чи не так?

Правила і меню на кожен день дієти Хейлі Помрой


Щоб створити свою методику схуднення, Хейлі, за її словами, відкрила нові закони біохімії і фізіології. Вона запевняє, що вага тіла зовсім не залежить від кількості калорій, споживаних людиною, і головний ворог ожиріння – уповільнений метаболізм. Помрой не забороняє є різні десерти, але вона проти будь-яких серйозних обмежень в їжі.
Меню на кожен день дієти Хейлі Помрой розрахована на місяць, при цьому кожен тиждень розділена на три фази зі своїми завданнями:
На першому етапі раціон підібраний так, щоб позбутися від стресу, а він триває два дні. Основа меню – вуглеводи , ось кількість жиру і білків слід зменшити. Велике значення має кардіонавантаження.
На другому етапі відбувається розблокування жирових запасів, а триває він також два дні. Меню дієти Хейлі Помрой базується на білках, а ось кількість інших речовин важливо скоротити. Рекомендується доповнити дієту силовими тренуваннями.
На третьому етапі посилено спалюються жири, і він триває три дні. Меню в основному розраховане на споживанні жирів і фруктів, а ось кількість білків і вуглеводів варто знизити. Що стосується фізичного навантаження, то варто віддавати перевагу гімнастики, йоги і масажу.
Щоб правильно скласти меню, необхідно виключити з нього ненатуральні і знежирені продукти, а ще сухофрукти, соки, кукурудзу, пшеницю і сою. В категорію заборонених входять молочні продукти, а також кава, шоколад і алкоголь.
Меню базується на дробовому харчуванні, тобто харчуватися потрібно п'ять разів на день, причому через рівні проміжки часу – 3-4 ч. Ще одне правило – снідати необхідно не пізніше півгодини після пробудження. Дієтологи рекомендують вживати заморожені продукти, які краще впливають на фігуру. Обов'язково необхідно пити воду, яка важлива для обміну речовин.
Меню Хейлі Помрой виглядає так:
Дієта Хейлі Помрой – меню на кожен день

Якщо місяці на те, щоб позбутися від зайвої ваги не вистачило, то дієту варто повторити з самого початку. Щоб закріпити результат і не боятися, що вага повернеться назад, необхідно правильно виходити з дієти. Дієтолог рекомендує продовжувати дотримуватися рекомендації, дані по харчуванню, а також вести активний спосіб життя і приймати вітаміни.
загрузка...
Написати Вконтакте