» » Розвантажувальні дні для схуднення на кефірі
  • автор: admin  
  • (20-03-2016, 19:24)   
  •   0   
  •  247 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/rozvantazhuvaln-dn-dlya-shudnennya-na-kefr_791.jpeg-->Розвантажувальні дні для схуднення на кефірі
Розвантажувальні дні на кефірі є прекрасним способом для швидкого схуднення. Також за допомогою таких розвантажувальних днів є можливість провести очищення організму від шкідливих накопичень.
Сьогодні багато знають про те, що кефірний розвантажувальний день - найбільш ефективний і безпечний метод для схуднення. Саме тому розвантажувальні дні користуються великою популярністю.
З допомогою одноденної розвантажувальної дієти на кефірі можна скинути 1 кг при цьому, не заподіявши шкоди здоров'ю. Головною перевагою таких розвантажувальних днів є те, що організм починає самостійно скидати зайву вагу природним шляхом. Найчастіше такий розвантажувальний день на кефірі поєднуються з вживанням бананів або шоколадом.

Розвантажувальний день на кефірі і висівках


В дієтології вже мало кого здивуєш висівками. Більшість жінок застосовують висівки з метою скинути вагу. Висівки можна запарювати у воді, додавати в страви. Але великою популярністю користуються висівки в поєднанні з кефіром, тим більше, що таке блюдо вважається неймовірно корисним.
З допомогою такого розвантажувального дня можна вивести шлаки і токсини, знизити вагу і очистити організм.
Перш ніж приступати до розвантажувального дня, необхідно увечері з'їсти 3 ст. ложки висівок і запити їх 05 л води.
Розвантажувальний день краще всього планувати на вихідні. В намічений день потрібно тричі на день з'їдати по 2 ст. ложки висівок і запивати їх склянкою води. Протягом дня випити не менше 15 літра кефіру. За допомогою цього можна активізувати роботу кишечника.

Розвантажувальний день на молоці і кефірі


Рекомендується проводити не більше одного разу в тиждень, так як такий метод досить жорсткий.
У розвантажувального дня на молоці і кефірі є кілька варіантів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/rozvantazhuvaln-dn-dlya-shudnennya-na-kefr_582.jpeg-->Розвантажувальні дні для схуднення на кефірі
Наприклад, найпростішим є такий: у цей день можна вживати по пів-літра молока і кефіру через кожні три години. Не кожному вдається витримати такий розвантажувальний день. Тому необхідно зрозуміти вийде дотримуватися такого раціону на протязі усього дня.
За допомогою розвантажувальних днів на молоці і кефірі можна зміцнити нервову систему, позбутися від головних болів, а також захистити свій організм від вірусних захворювань.
Вибравши один з варіантів розвантажувального дня можна не тільки очистити організм від шкідливих токсинів, вивести шлаки і токсини, а також скинути один-два зайвих кілограми. Головне проводити такий день раз на тиждень, не більше.
загрузка...
Написати Вконтакте