» » Дієта на шоколаді
  • автор: admin  
  • (20-03-2016, 18:59)   
  •   0   
  •  157 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/dyeta-na-shokolad_551.jpeg-->Дієта на шоколаді
Шоколад - це улюблене багатьма смачне ласощі. Але не багатьом відомо, що його можна використовувати з метою позбавлення від зайвої ваги . Існує кілька варіантів шоколадної дієти.
Строгий варіант шоколадної дієти
Тривалість суворої шоколадної дієти становить 1-5 днів. За цей час можна втратити 3-6 кілограмів. Варто відзначити, що відмовитися від цього способу схуднення слід при гіпертонії, діабеті, а також захворюваннях шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози і печінки. Дієта на гіркому шоколаді може завдати шкоди здоровій людині, якщо дотримуватися її занадто довго.
Щоденне меню цієї дієти складається з 80 грамів гіркого шоколаду і несолодкого чорної кави. Також важливо багато пити чистої негазованої води - не менше 2-х літрів в день.
Зазначене кількість шоколаду потрібно розділити на кілька порцій і запивати кожну з них чашкою кави. Шоколад буде притупляти почуття голоду, а кава - сприяти нормалізації стільця.
Дієта кави та шоколаду - спосіб схуднення, що вимагає сили волі і витримки.
Італійська шоколадна дієта
Цей варіант шоколадної дієти - більш правильний і безпечний спосіб схуднення, ніж описаний вище варіант. За 5 днів можна позбутися від 3-5 кілограмів. Дана методика не дозволяє голодувати і допускає розумні перекуси між трапезами.
Меню шоколадної дієти: шоколад (30 г), вода без газу, макаронні вироби, овочі, ягоди і фрукти, попкорн.
Шоколад потрібно вживати між основними прийомами їжі. Також протягом дня можна пити мінеральну або звичайну воду з газом або без.
Італійська шоколадна дієта є більш безпечною в порівнянні з жорсткою, але при цьому дозволяє схуднути на таку ж кількість кілограмів.
загрузка...
Написати Вконтакте