» » Як схуд Єгор Халявин - дієта
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:31)   
  •   0   
  •  169 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shud-yegor-halyavin-dyeta_991.jpeg-->Як схуд Єгор Халявин - дієта
Довгограючий телепроект «Дом 2», незважаючи на регулярні насмішки і критику успішно продовжує своє існування. У епатажних учасників шоу є свої шанувальники, групи підтримки і, звичайно, недоброзичливці. Єгор Халявин дратував багатьох не тільки своїм поводженням, але зовнішнім виглядом. Йому в докір часто ставили його великий зайву вагу і навіть дали прізвисько «Пончик».
Однак, навесні 2015 року він почав активно худнути, буквально перетворюючись на очах. Багато задавалися питанням, як схуд Єгор Халявин, а відповідей було занадто багато, або не було взагалі. Як і більшість популярних і відомих людей, представників шоу-бізнесу та бомонду, які змогли позбутися від зайвих кілограмів, фото схудлого Єгора без всякого на те дозволу використовують всілякі сайти, що торгують диво-напоями та диво-пігулками для схуднення. Але на них не можна знайти відповідь на питання, як насправді скинув вагу Єгор Халявин.
Метод схуднення Єгора Халявина
На сторінках соціальних мереж і инстаграмме все частіше стали з'являтися фотографії Халявина, на яких його вже ніяк не можна було назвати «пончиком». На здивовані запитання шанувальників Єгор відповів, що для позбавлення від зайвої ваги він перепробував багато різних методів. Однак для його типу будови тіла підійшли традиційні способи – дієта і спорт.
Дієта Єгора Халявина відноситься до малоуглевдним і безуглеводним методів схуднення. При її дотриманні зводиться до мінімуму вживання всіх типів вуглеводів. Багато спортивні тренери вважають безуглеводную дієту однією з найпродуктивніших способів позбавлення від зайвих кілограмів. Її також називають «сушінням тіла».
Як відомо, вуглеводи відносяться до найбільш бистроусвояемим компонентів їжі. До плюсів цього фактора можна віднести швидке насичення при вживанні вуглеводних продуктів, до мінусів – швидкий і безконтрольний
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shud-yegor-halyavin-dyeta_232.jpeg-->Як схуд Єгор Халявин - дієта
набір зайвої ваги. Безвуглеводна дієта допомагає швидко схуднути, за умови переваги білкових продуктів в раціоні.
Щоб збільшити навантаження і закріпити ефект схуднення до дієти необхідно додати аеробні види спортивних занять, до яких відносяться біг, плавання , швидка ходьба. Єгора Халявина в останні кілька місяців часто зустрічали в басейні і на біговій доріжці, що лише доводить ефективність такого методу позбавлення від зайвої ваги.
Щоб переконатися в цьому, достатньо порахувати, на скільки схуд Єгор Халявин. При першій появі на проекті він важив близько 130 кг при зрості 187 см За кілька місяців йому вдалося знизити вагу до 92 кг, тобто, він позбувся 38 кг. На даний момент результат ще не остаточний, так як хлопець продовжує роботу над собою.
загрузка...
Написати Вконтакте