» » Як схудла Настя Каменських?
 • автор: admin  
 • (17-03-2016, 17:28)   
 •   0   
 •  924 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-nastya-kamenskih_781.jpeg-->Як схудла Настя Каменських?
Настя Каменських учасниця відомого дуету «Потап і Настя» завжди виділялася своїми пишними формами. Не раз вона займала лідируючі позиції в рейтингах найбільш сексуальних жінок. За останній рік співачка набрала багато кілограмів і стала виглядати досить крупно. До того ж, як відомо люди, яких показують по телевізору, виглядають більш повними. В одному інтерв'ю Настя сказала про те, що подивившись одне з останніх своїх виступів по телевізору, вона жахнулася і вирішила змінитися.

Як схудла Настя Каменських?


Співачка ніколи не приховувала, що схильна до повноти. Одного разу вона сказала, що може набрати кілограми, просто з'ївши кавун. Каменських каже, що часто пробувала різні дієти і голодувала, але результат був невеликим і втрачені кілограми завжди поверталися. Саме тому вона вирішила кардинально змінити свій раціон і звички.
Схудла Каменських говорить про те, що необхідно починати з постановки цілі . Для неї мотивацією стали красиві речі, куплені на кілька розмірів менше. «Я просто уявляла себе в цьому образі і тоді всі сумніви відпали», – розповідає співачка у своїх інтерв'ю. Без чіткої мети досягти успіху не вийде. Щоб заручитися підтримкою, Настя почала вести відеоблог, де розповідає свої секрети і ділиться успіхами.
Побачити перші результати на вагах вдалося тільки тоді, коли вийшло визначити причину свого величезного апетиту. Схудла Настя Каменських говорить про те, що в більшості випадків, проблема полягає у психологічному стані. Багато заїдають неприємності на роботі, інші – любовні трагедії і т. д. Якщо провести самостійний аналіз не виходить, то можна звернутися до психолога.
Тема про те, як схудла Каменських Настя, останнім часом знаходиться на піку популярності. Багато журналів та телевізійні програми співачку запрошують на інтерв'ю, щоб вона розкрила свій секрет. Дівчина із задоволенням приймає запрошення, оскільки хоче, щоб її правильний приклад став заразливим і люди також почали вести боротьбу з зайвою вагою . Настя зізнається, що правильно харчуватися клопітно і дорого, але результат буде, варто всіх докладених зусиль.
Анастасія Каменських схудла, використовуючи такі правила:

 • Найголовніше – дотримуватися режиму, тобто харчуватися кожен день в один і той же час.

 • Сніданок є найбільш важливим прийомом їжі, тому Каменських щодня вранці витрачає час на те, щоб приготувати корисне блюдо. Співачка вибирає для себе вівсяну кашу, для якої вона 50 г пластівців варить на воді без солі і цукру. Для смаку в кашу можна додати половину подрібненого зеленого яблука і 5 мигдалевих горішків.

 • Каменських схудла також завдяки тому, що повністю відмовилася від солодкого і мучного. Настя готує їжу на цілий день і розкладає її в судочки. Подібна хитрість допомагає дотримуватися правила.

 • Співачка говорить про те, що у неї вдома неможливо знайти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-nastya-kamenskih_932.jpeg-->Як схудла Настя Каменських?
  шкідливої їжі, оскільки це реальний спокуса зірватися.

 • Каменських регулярно займається в спортзалі, де тренер склав для неї спеціальну програму. Без фізичного навантаження досягти хороших результатів не можна.


 • Величезна кількість людей цікавиться, на скільки кілограмів схудла Настя Каменських. Дівчина відкрито розповідається про свої результати і регулярно викладає звіт. Співачка говорить про те, що відразу поставила для себе мету худнути, орієнтуючись не на кілограми, а на сантиметри. Настя зізналася, що за два місяці вона змогла схуднути на три розміру одягу і в стегнах вона втратила 10 див. Подібні зміни помітні кожному неозброєним оком, адже Настя виглядає, дійсно чудово.
  загрузка...
  Написати Вконтакте