» » Як схудла Катерина Скулкина з Камеді Вумен?
 • автор: admin  
 • (17-03-2016, 17:28)   
 •   0   
 •  305 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-katerina-skulkina-z-kamed-vumen_631.jpeg-->Як схудла Катерина Скулкина з Камеді Вумен?
Катерина Скулкина - одна з найяскравіших учасниць розважальної програми «Comedy Woman». Жінка завжди виділялася своїми пишними формами, але при цьому вона стверджує, що ніяк від цього не страждала і завжди вважала себе привабливою. Останні випуски програми здивували шанувальників, адже їхня улюблениця підкорила своїм новим образом.

Як схудла Катерина Скулкина з «Камеді Вумен»?


Після того як в мережі з'явилися фотографії схудлою зірки інтернет вибухнув припущеннями і більшість з них були неприємними. Багато людей були впевнені, що Катя зробила операцію або ж вживала таблетки але все це виявилося брехнею. Скулкина сама спростувала все і сказала, що її успіх складається з декількох складових: мотивації, правильного харчування, фізичного навантаження і косметичних процедур.
Розбираючись в тому, як схудла Скулкина, варто сказати про правила її живлення:

 • З раціону необхідно виключити продукти, що містять швидкі вуглеводи. У цю категорію входить білий хліб і різна здобу, солодке, білий рис, картопля, різний фастфуд і т. д. Важливо контролювати кількість спожитого жиру, так щоденна норма-не більше 30 р. До того ж жири повинні бути корисними, наприклад, ті, які є в рибі.

 • Схудла Катерина Скулкина стверджує, що в меню повинен обов'язково бути білок, який можна отримати з пісного м'яса і нежирної риби, сиру і інших нежирних кисломолочних продуктів. Ще Катя їла багато несолодких фруктів і свіжих овочів.

 • В обов'язковому порядку необхідно стежити за водним балансом і пити кожен день мінімум 15 л води.

 • Харчування має бути дробовим, що дозволить позбутися від почуття голоду. Скулкина крім трьох основних прийомів їжі, робила два перекуси.

 • Останній прийом їжі має бути не пізніше ніж за три години до сну.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-katerina-skulkina-z-kamed-vumen_302.jpeg-->Як схудла Катерина Скулкина з Камеді Вумен?
  Якщо відчувається дуже сильний голод, то можна з'їсти білок одного вареного яйця або випити склянку нежирного кисломолочного напою.

 • За словами Скулкиной складніше всього їй було відмовитися від солодкого, але у такому разі на допомогу приходив природний підсолоджувач – стевія.


 • Сильно схудла Катерина Скулкина завдяки посиленим фізичним тренуванням під наглядом особистого тренера. Зірка стверджує, що їй більше подобаються заняття на велотренажері, оскільки кардіонавантаження більш ефективно бореться із зайвою вагою.
  Залишилося з'ясувати, на скільки схудла Скулкина. Згідно існуючої інформації за кілька місяців жінка змогла втратити 15 кілограмів.
  загрузка...
  Написати Вконтакте