» » Як схудла Аліна Кабаєва?
  • автор: admin  
  • (17-03-2016, 17:28)   
  •   0   
  •  298 
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-alna-kabayeva_471.jpeg-->Як схудла Аліна Кабаєва?
Аліна Кабаєва відома російська гімнаста, що стала з часом політиком. За життям дівчини спостерігає величезну кількість людей, тому не помітити змін в її зовнішньому вигляді було неможливо. Залишилося тільки дізнатися секрети, які допомогли Аліні позбутися зайвої ваги .

Як схудла Аліна Кабаєва?


Багато людей впевнені, що люди, які займаються спортом, не знають, що таке зайві кілограми, але насправді це не так. Гімнастки повинні постійно стежити за своєю вагою і використовувати строгі дієти. Кабаєва сильно схудла завдяки власній дієті, яка базувалася на засадах правильного харчування. Аліна запевняє, що не їсть вночі і не знає, що таке солодке, жирне і калорійне. Вона є прихильницею збалансованого харчування.
Аліна Кабаєва сильно схудла, створивши свою методику. Дівчина говорить про те, що система живлення не повинна призводити до швидкої втрати ваги. Якщо гімнастці потрібно швидко позбутися від декількох кілограмів, то вона використовує дієту, розраховану на 4 дні. У цій час можна їсти тільки салати зі свіжих овочів і несолодкі фрукти .
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-03/yak-shudla-alna-kabayeva_222.jpeg-->Як схудла Аліна Кабаєва?
Крім цього, дозволяється пити негазовану воду і чай без цукру. Для наступного етапу, який триває 4 дня, в меню слід включити рибу, морепродукти та м'ясо пісних сортів, продовжуючи, є овочі і фрукти. Важливе правило цих днів – не їсти після п'ятої вечора і пити не менше 25 л води. При цьому важливо регулярно займатися спортом. Кількість споживаної їжі повинна бути такою, щоб вгамувати голод, тому не переїдайте. Оптимальне рішення – дробове харчування, що складається з трьох основних прийомів їжі і двох перекусів. Аліна Кабаєва схудла після пологів, використовуючи ці прості правила і їй завжди вдавалося швидко повернутися у звичний вагу. Ніяких екстремальних дієт, голодування та інших шкідливих для організму способів схуднення, тільки правильна їжа і спорт.
загрузка...
Написати Вконтакте